PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31307}

Pocałunek smoka

Kiss of the Dragon
7,3 24 916
ocen
7,3 10 1 24916
Pocałunek smoka
powrót do forum filmu Pocałunek smoka

Mimo że w fimie sie dużo dzieje i na nude nie można narzekać, to po jakości tych scen można
zauważyc że ten film nie ma dużego budżetu. Inny mankament to też scenariusz, jak słuchałem tych
dialogów to miałem wrażenie że był pisany na kolanie, a szkoda bo sam pomysł był ciekawy i gdyby
poświęcono mu trochę wiecej uwagi to byłby na pewno lepszy, a tak MOŻNA TYLKO ZOBACZYC A
PÓZNIEJ ZAPOMNIEĆ

ocenił(a) film na 8
brzydal1981_filmweb

Kolego bredzisz . Film solidny,czysta dobra akcja taka jaka w sumie być powinna.kino nie powinno męczyć widza.Tutaj widz się świetnie będzie bawił nie ma chwili na nudę . 8/10

ocenił(a) film na 6
bourbonKid

Akcja w tym filmie jest ok , ale dialogi sa na poziomie 15 latka, i skoro lubisz takie filmy to spoko, świat teletubisiów czeka na ciebie he.

ocenił(a) film na 7
bourbonKid

ty myslisz, ze jak dobre dialogi to zmecza widza, a kij to wezmy je zredukujmy do minimum albo wogole nie piszmy ich w scenariuszu i niech aktorzy improwizuja na planie, a za to wiecej kopniakow damy bo jak beda mowic cos interesujacego to widz sie zmeczy paczeniem na fabule miedzy lubu-du i jeszcze zmieszany z kina wyjdzie bo go film zmeczyl
widze, ze wyraznie uniaksz ewentualnej zlozonosci czegokolwiek bo cie meczy tylko wazne zeby akcyji wiecyj dali
dla mnie nie jest zly ale tak jakby sie zastanowic to faktycznie raz zobaczyc i zapomniec

a co do tej odp brzydala to tekst "jak ci sie podoba pocalunek smoka to czekaja na ciebie teletubisie" nie jest nawet na poziomie 15latka tylko idioty, sry, nie zebym cie chcial obrazic ale jak sie zastanowisz pewnie dojdziesz do podobnego wniosku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones