PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672273}

Pobawmy się

Come Out and Play
3,8 1 443
oceny
3,8 10 1 1443
Pobawmy się
powrót do forum filmu Pobawmy się

1/10

ocenił(a) film na 1

Mega gniot.

ocenił(a) film na 1
sylwester_3

Zgadzam się w 100% nawet nie chce mi się tego komentować. Z początku wydawał się nawet ciekawy. pozdrawiam

heartduszko

Aż tak źle nie było, nie na ocenę 1/10.

ocenił(a) film na 7
spokowap

jeżeli u kogoś jest Transformer 3 na podium czyli 10 punktów ... to reszta jest milczeniem ....

ocenił(a) film na 1
r887500219

Co ma wspólnego TF z tym filmem, że oceniasz moją ocenę zupełnie innego gatunku filmu z tym filmem ?

ocenił(a) film na 2
sylwester_3

Bo widzisz... ocena 10 na 10 jest raczej zarezerwowana dla arcydzieł filmowych w stylu "Przeminęło z wiatrem". Transformers na pewno nie jest arcydziełem, gdyby go położyć obok arcydzieła to i tak pozostałby totalnym gniotem dla nastolatków. Nie mam nic przeciwko temu, że film Transformers się Tobie podoba, ale to film góra dla 16-latków, których fabuła nie interesuje i rajcują się efektami. Mam takiego kolegę, który ogląda najgorsze gnioty i o dziwo podobają mu się, jednak nie dziwię mu się, gdyż intelektualnie jest na poziomie 10-latka.

ocenił(a) film na 1
cyfrowy_baron

Kolejny idiota czepia się TF
Ale co ma wspólnego TfFz tym filmem ?
Mojemu bratankowi film się podobał i dał notę i o co ci biega?

sylwester_3

Zgadzam się, z tym ze nota 10/10 nie jest zarezerwowana dla wybitnych dzieł kina takich jak dramatów, i każdy gatunek ma prawo do najwyższej noty. W swoim gatunku wg Ciebie to arcydzieło i ok , nota nocie nie musi być równa. Ale serio dałeś 10 bo bratankowi się podobał, czy wstydzisz że to Ty dałeś taką ocenę? Konto jest chyba Twoje a nie "bratanka"...

Justyna0810

*dramaty - sorka za pomyłkę, ale piszę żeby uniknąć komentarzy typu : "kup sobie słownik"

ocenił(a) film na 1
r887500219

To tylko świadczy o twoim debilizmie i poziomie umysłu pomiędzy IQ 80
Film jest tak nędzny jak sandały po przebiegu 100 kilometrów

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

bardzo wielkie słowa - debiliźmie - IQ 80 - bardzo nerwowy jesteś albo młody stawiam na to drugie ... pójdź dziecię i ucz się świata ....

ocenił(a) film na 1
r887500219

ahahah niesamowita makabryczna wypowiedz.Gratuluje gusta filmowego.Poszukaj filmów na mym profilu, zobaczysz wtedy film który warto obejrzeć a nie jakiś gniot.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kazikXpower

Dziecko idź zobacz czy cię nie ma w drugim pokoiku

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Za mocne słowa, za niska ocena.
Ale kto co lubi.

ocenił(a) film na 1
Pielip

Tym filmem to nawet butów bym nie wytarł

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Tak, tak. Na pewno:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones