PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 978
ocen
7,0 10 1 170978
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Gorąco polecam, świetna komedia, można się i pośmiać i wzruszyć:) Dawno w polskim kinie nie było tak zabawnego filmu. Pokaz, w którym uczestniczyłam, zakończył się brawami:)

iskaonet

Właśnie tyle wyczytałem o filmie w sieci, że miał udany pokaz dla dystrybutorów. Sam jestem ciekawy, ale w sumie motyw randkowania to coś bardziej walentynkowego niż oderwane od życia romanse, które oblegają kina.

iskaonet

Nie spodziewalabym sie takowych po projekcji komedii romantycznej, ale to w końcu Mitja, więc na rzeczy moze być hit na walentynki.

ocenił(a) film na 7
burdziejka

na pewno:)

burdziejka

dopiero się zorientowałam, że to gość od jedynki Listów :) to może być nieźle. Rodzimych komedii romantycznych w kinie mamy na pęczki, gorzej z tymi inteligentnie zabawnymi, mam nadzieje, ze "Planeta singli" będzie własnie taka :)

iskaonet

Póki co widzę same pozytywne komentarze - nie mogę się doczekać. :)

iskaonet

Ah! Słyszałam, że tegoroczny pokaz filmowy w Gdyni (?) był pierwszym wydarzeniem, na którym można było zobaczyć, nieskończoną jeszcze produkcję. I słyszałam również o tym jaka była reakcja widzów. Pozazdrościć. Ja poczekam cierpliwie do premiery. ;)

użytkownik usunięty
iskaonet

buahhaha tak na pewno

ocenił(a) film na 7

co na pewno?

użytkownik usunięty
iskaonet

na pewno rewelacyjna komedia :D

ocenił(a) film na 7

No zrozumiałam ironię... Kwestia gustu, jeśli wziąć pod uwagę większość polskich głupkowatych komedii, to ta się do nich nie zalicza. Jest naprawdę niezła:)

iskaonet

Dużo dobrych opinii widziałam w necie i ciekawa jestem bardzo tego filmu :)

fortysiek

Ja też, zwiastun mi się podobał bardzo.

ocenił(a) film na 9
iskaonet

Film jest rewelacyjny!!! Jak na polski film to napisze WOW. Bardzo przyjemna i do tego śmieszna komedia :)
Co chwile na sali wybuchały salwy śmiechu. Gorąco polecam!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones