PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104496}

Plan dziewięć z kosmosu

Plan 9 from Outer Space
4,3 6 659
ocen
4,3 10 1 6659
2,5 11
ocen krytyków
Plan dziewięć z kosmosu
powrót do forum filmu Plan dziewięć z kosmosu

Jeden z moich: Porucznik po raz kolejny pojawia się na cmentarzu, gdzie dzieją się dziwne rzeczy i mówi: "Ostatnio czuję się jakbym był tu zameldowany. Mam jednak nadzieję, że to meldunek tymczasowy." :D

jalapeno

Mój ulubiony tekst to już na początku filmu "osobliwe rzeczy zaczęły się dziać, kiedy do roboty porzystąpili grabarze"
oraz podczas turbulencji po której po raz pierwszy widzimy ufo pilot przerażony i zszokowany mówi " Do jasnej Anielki"

jalapeno

uwielbiam żarcik słowny kiedy facet puka w drabinę i mówi "nie słyszałem jeszcze metalu, który by tak brzmiał" hehee

ocenił(a) film na 1
jalapeno

Mnie szczególnie ujęło rozumawianie detektywa w obecności posterunkowego na temat tego, że wszystkie dziwy, o których mówiła im pani Trent muszą być prawdą, ponieważ miała zadrapania na ciele i podartą koszulę. A w dodatku nie było od niej czuć alkoholu... Detektyw naucza posterunkowego o tym wnioskowaniu, a policjant, kapitulując, odpowiada mu z pokorą: "Nie pomyślałem o tym. Chyba dlatego pan jest detektywem, a ja zwykłym gliną". To bardzo pouczające. :)

megalodon

dla mnie to zdecydowanie najlepszy tekst :D

ocenił(a) film na 5
megalodon

Dla mnie to też najlepszy tekst :D Taki tani i banalny, że aż pasuje do tego filmu. Ale potem było też dobre, jak policjant mówi, że grub rozkopany a nie ma śladów ziemi, a detektyw na to "chyba zostaniesz detektywem szybciej niż myślisz" :) Dowartościował chłopaka. No i ten kosmita jak krzyczał "stupid! stupid!" takim śmiesznym głosem.

ocenił(a) film na 5
Peter_1987

*grób - literówka się wkradła

ocenił(a) film na 1
jalapeno

Nie wiem, czy dobrze zacytuję, ale to było coś w tym stylu:
"-Niesamowita historia
-A każde jej słowo jest prawdą
-Dlatego jest taka niesamowita"

Ogólnie padłam przy wielu teksktach, bo były tak drewniane i sztuczne, że aż ręcę opadają. Ten film to przykład na to jak NIE robić filmów.

ocenił(a) film na 1
jalapeno

Wikiquote z cytatami z naszego ulubionego filmu (chyba mogę go tak nazwać - jego urok jest nieodparty): http://en.wikiquote.org/wiki/Plan_9_from_Outer_Space - czyli: przeżyj to jeszcze raz. :)

jalapeno

Dlaczego mnie pytasz o ulubione teksty? "Wiem tyle co Ty" :P

jalapeno

- "wygląda jakby koparka się po nich przejechała"
- "przedstawimy dowody oparte na tajnych zeznaniach nieszczęśliwców którzy przetrwali okropne męki"
- "niech winnych spotka kara a niewinnych nagroda"
- "hieny cmentarne z kosmosu"
- "ja pierniczę" :DDD
- "dla pozostającyh przy życiu śmierć jest zawsze szokiem szczególnie jeśli przychodzi nagle"
-

jalapeno

Powalająco prawdziwe spostrzeżenie.
"Wszystkich nas interesuje przyszłość, bo to właśnie w niej spędzimy resztę naszego życia."

Ale wcześniej nikt na to nie wpadł

ocenił(a) film na 5
Poprawiacz_napisowy

No fakt, to już jest za grube :) HAHAHAHA

użytkownik usunięty
jalapeno

"I saw a saucer... it was shaped like a cigar.."


"murder? then somebody's responsible!"

ocenił(a) film na 4

najlepsze jest to że nie mial kształtu cygara...
moje ulubione cytaty to: ,,podpalmy piłkę a ogień szybko ogarnie Ziemię(...)podpalmy benzynę, panowie a zniszczymy wszechświat''

jalapeno

"Podróżnicy byli zaniepokojeni widokiem trzech latających spodków.....W życiu każdego człowieka nadchodzi dzień, w którym nie wierzy się własnym oczom"
"Potem zaatakowali (kosmici) miasto. Było małe, przyznaję, lecz zamieszkujący je ludzie zginęli"
"Dom, który tak długo dzielili stał się grobowcem, pomnikiem jej szczęśliwego życia. Niebo na które kiedyś patrzyła było teraz całunem dla martwego ciała"
"Starzec nigdy nie pogodził się ze stratą i odszedł z domu. Na zawsze"
"Wariatko"

ocenił(a) film na 7
jalapeno

"Nie lubię hałasów. Zwłaszcza gdy są tam, gdzie nie powinno ich być";
"Przed chwilą wyglądał zupełnie inaczej" (o szkielecie jednego zombie);
"Jedno jest pewne. Inspektor Clay nie żyje";
"[...] duszki, o których mówił ten farmer/ Wnioskując po jego oddechu, duszkiem to on wypił gorzałkę" (żart słowny, w oryginale jest "spirit" czyli "dusza" albo potocznie o alkoholu);
"Na pokładzie jest 33 ludzi. Oni mogą pozwolić sobie na ten komfort, żeby być zamyśleni. Ty nie możesz"
"Zdaje pan sobie sprawę, że wywiad zabrania wierzyć w UFO?/ Yes, sir.
Więc czy w dalszym ciągu utrzymuje pan, że UFO istnieje?/ Well... yes, sir."
"Stupid! Stupid!"

Piszę z pamięci i niektóre cytaty mogłem poprzekręcać, w filmie może jest ciut inaczej. Jeszcze nie tekst, ale cała ta scena, gdy Clay-zombie napada na Keltona, który pilnuje pani Trent. W ogóle każde pojawienie się Clay'a-zombie i Vampiry było niezłe.

ocenił(a) film na 1
jalapeno

Czego szukamy poruczniku? Jak znajdziemy to się dowiemy

jalapeno

Jak kosmici mówią do pani kosmitki, żeby sprawdziła, czy na pewno pistolet działa zanim go użyje :D

ocenił(a) film na 5
jalapeno

Dobre było, jak Eros pitolił, a babka mu odpowiadała, jaki jest wspaniały. Albo kiedy laska nie chciała zostać z policjantem przy aucie komentarz oficera: "Ach te nowoczesne kobiety".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones