PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869375}

Plac destrukcji

Concrete Plans
5,4 402
oceny
5,4 10 1 402
Plac destrukcji
powrót do forum filmu Plac destrukcji

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Czy to była zmowa narzeczonej, adwokata i robotników, czy zwykła zemsta budowlańców za nieopłacenie ich pracy? Końcówka wprowadza zamęt.

przewrotnie

Jaki zamęt wprowadza końcówka :) :) :) Przecież wszystko jasno jest wytłumaczone?Robotnicy "zabrali się" za kapitana, bo usłyszeli jego telefoniczną rozmowę z prawnikiem o tym, że trzeba ich przetrzymać jeszcze 2 miesiące zanim będą pieniądze. Dlaczego kapitana zabili, to chyba raczej rozumiesz? A o zmowie prawnika z narzeczoną jest mowa przy umierającym Ukraińcu, gdy Richard(prawnik) mówi o 1.5 roku urabiania kapitana...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Powód zabicia robotników przez kapitana jest oczywisty. Nie dostawali pieniędzy, byli zwodzeni, a najbardziej agresywny spośród nich wściekł się i zabił go młotkiem, widząc spakowane walizki. Tylko po co prawnik i dziewczyna urabiali kapitana? Na co czekali? Interesuje mnie powód tej zmowy. Lubię, gdy wszystko składa się w spójną, logiczną całość.

przewrotnie

Powód zmowy?
Przecież to też było pokazane - kasa.
Kapitan na koncie na Kajmanach miał ponad 2mln...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Sorry, umknął mi ten moment.

ocenił(a) film na 5
przewrotnie

Koniec akurat mnie rozj....ał kiedy typ mówi, że nie czuje nóg a po minucie wstaje i idzie xd WTF?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones