PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=924}
7,3 89 992
oceny
7,3 10 1 89992
6,3 10
ocen krytyków
Pitch Black
powrót do forum filmu Pitch Black

Od razu pisze ze jestem wstawiony, wiec za składnie zdań nie odpowiadam dzisiaj ;p Zatem moje pytanie brzmi czy
ktośtak samo jak ja zrozumiał cykl rozwojowy tych trójkątnogłowych potworków. Najpierw były wielkości nietoperza ,
potem już większe. Kości (moment gdy riddick przymierzał fragment kosći do szkieletu) tych ogromnych niegdyś
żyjących organizmow jest analogiczny do tych zyjacych aktualnie w filmie. W filmie było zaznaczone ze zjadaja siebie
nawzajem, wiec moja teoria jest taka ze ooogromna samica sklada miliony jaj, z ktorych potem wykluwaja sie mlode i
jak zajda slonca to wychodza z dziupli to szukaja zarcia. jesli nie ma to zjadaja siebie na wzajem az rozwina sie te
ooogromne potwory( w filmie szkielety) ktore skladaja jaja i cykl sie powtarza. Ja tak to zintepretowałem. Moje pyrtanie
brzmi czy cos przeoczyłem czy ww schemat moze bvyc prawdopodobny. Wiecie moglem cos przeoczyc bo jestem po
paru piwkach po zakonczonej kampanii wrzesniowej ;p

wollywrobel_12

Film tez ogladales wstaiony te olbrzymy to calkiem inny gatunek pozarty przez te przerosniete nietoperze.

ocenił(a) film na 7
kubekjacobo

Tylko ze byla scena jak riddick przykładał kość do czaszki tego olbrzyma i tez odstawala w ten sam sposób jak u nietoperzy

wollywrobel_12

bo to byla czaszka tego nietoperka a nie olbrzyma wniosek nasuwa sie sam czyli co tu jest lowca i podejrzewam ze wtedy wykryl jego martwa strefe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones