PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=924}
7,3 90 023
oceny
7,3 10 1 90023
6,3 10
ocen krytyków
Pitch Black
powrót do forum filmu Pitch Black

Film jest nawet dobry ale niestety gorszy od Kronik Riddicka. Ogólnie 8/10

krzysg4

A wiesz że Pitch Black to 1 część Kronik? Bo dużo ludzi o tym zapomina i przez to obniża ocenę.

ocenił(a) film na 8
mateuszgreloch

A co to ma do rzeczy że 1 część ?? Zwykle pierwsze części są lepsze od kontynuacji ale tu jest inaczej.

krzysg4

Się nie znasz koleś. Dla mnie Pitch Black jest 100 razy lepszy od Kronik, już gdzieś się na ten temat rozpisywałem więc się nie będe powtarzal...

ocenił(a) film na 8
Witcher

hmm nie znam, sie spoko :P może lepiej sie nie powtarzaj bo i tak twierdze że Pitch Black jest gorszy i zdania nie zmienie.

ocenił(a) film na 9
krzysg4

"Pitch black" jest lepszym filmem. "Kroniki.." (druga część) to film zbyt banalny.

ocenił(a) film na 8
krzysg4

To teraz moje 3 grosze. Najpierw w łapki trafiły mi "Kroniki...". Po ok 20 min. przysypiałem (późno było, może przez to) więc seans się urwał. Potem trafił do mnie Pitch Black. Obejrzałem od początku do samiutkiego końca (nawet napisy jakoś przeleciały, a też oglądałem późnoą porą). I tak narodził się w mej główce szalony pomysł - "obejrzę do końca kroniki Rydzyka... tfu. Riddicka". Tym razem dotrwałem do połowy filmu. Musiałem wyjść z domku. Ale jeszcze go obejrzę... kiedyś... na pewno... Ale póki co to jednak Pitch Black jest dla mnie tym lepszym (a i tak najlepsza jest gra "Kroniki Riddicka). Pozdrowionka dla wszystkich fanów przygód Riddicka.

ocenił(a) film na 10
N30_ANG1N

Jak dlamnie Pitch Black jest bardziej wciagajacy i ciekawszy no ale Kroniki tez obejrzalam do konca chodz Riddick krolem czy tam wladca to troche pszesada wiec jak dlamnie kroniki slapsze ale tez dobre ;)

ocenił(a) film na 10
miidniight

Ta jasne Kroniki były jak Star Trek a Pitch dorównał Alienowi, może pszesadiziłem z tym dorównaniem ale miał identyczny klimat więc Kroniki to raczej nie są aż tak super, powiem więcej są gorsze pod każdym względem.

ocenił(a) film na 10
Mateo_SF

PITCH BLACK LEPSZY!
Potwierdzam, przez przypadek, udalo mi sie go, obejrzec. O FILM? zaraz sie zacznie. Idziemy!!!
I bylam w szoku klimatem czasami paralizuje dokladnie jak Alien. I ten Glos VIN DIESLA, normalnie paraliż...
Skupienie na maxa i ciagle to cos latajace - ciarki po plecach.

ocenił(a) film na 10
Czest

Niech powstanie 3 czesc !!!
Niech bedzie podobna do 1, a spewnoscia obejrze Pitch Black lepszy. Sama koncowka Kronik - Riddick krolem czy dowodca parodja.

ocenił(a) film na 7
krzysg4

Ten film jest milion razy lepszy od czesci drugiej. Kroniki to kiepski film, Pitch Black mial przynajmniej jakis klimat a w dwojce sprzecznosci sa nie do zniesienia np ucieszka przed 'blaskiem slonca'. Tragedia 3/10 daje drugiej czesci, tej daje 7/10 , jesc calkiem niezly.

kamil_d444

Pragne oglosic wszem i wobec, ze 'Kroniki ...' to tak na prawde trzecia czesc traktowana o losach pana, ktorego gra Vin Diesel:

1. Pierwsza czesc to 'Pitch Black'

2. Druga - 'Chronicles Of Riddick - Dark Fury'. Animacja mowiaca, co sie dzialo z Riddickiem po wydarzeniach z 'Pitch Black' a przed 'Kronikami ...'

3. Trzecia czesc to oczywiscie 'Kroniki ...'


Dla zapalonych filwebowcow zafascynowanych postacia Riddicka polecam gre: 'The Chronicles Of Riddick-Escape From Butcher's Bay'. Sa w niej przedstawione wydarzenia sprzed 'Pitch Black'.

ocenił(a) film na 9
thomson8

Gra może być fajna ^^ pitch black i kroniki są fajne ^^ filmy wpisują się w pamięć w pozytywnym tego słowa znaczenie eh takie perełki :D

ocenił(a) film na 6
krzysg4

Mi się Pitch Black bardziej podobał chcoć pierwsze obejrzałem Kroniki. Ja daje 6,5/10 (a że trzeba zaokrąglić dostanie 7:P)

krzysg4

Wszystko zależy od tego w jakim jest się wieku i który film oglądało się jako pierwszy...

ocenił(a) film na 7
Sacronius

Dokładnie tak dla mnie lepszy jednak Pitch Black...............

ocenił(a) film na 5
vvito

a dla mnie "Kroniki Riddicka" sa o wieeeeeele lepsze. Cały czas akcja. Ten film trochę nudnawy

ocenił(a) film na 9
MrAnderson

ja tam wole KRONIKI RIDDICKA!!!!!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones