PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 625
ocen
6,5 10 1 87625
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Podobnie jak w przypadku Pitbulla z 2005 roku myślicie, że są szanse na serial ? Czy Władysław Pasikowski mówił coś na ten temat? Jak dla mnie to byłaby świetna okazja na pogłębienie wątków i powrót kolejnych postaci np Łapki czy Igora.

a_kwitek

Łapka? Przecież obok Renaty była to najsłabsza postać w serialu, więc nie wiem po co miałby wracać. Był całkowicie zbędny. Aktorsko było strasznie sztucznie. Nawet Doda lepiej prezentuje się w zwiastunie.
Wyjaśnienie i pogłębienie wątków powinno mieć miejsce w "Nowych Porządkach", ale jak widać Vega nie miał pomysłu albo po prostu mu się nie chciało, by wyjaśnić dlaczego Gebels finalnie nie przeszedł na emeryturę i został naczelnikiem, dlaczego Igor robi obecnie w agencji detektywistycznej itp.

Skoro "Ostatni pies" jest wszędzie reklamowany jako ostatnia część to automatycznie wyklucza to powstanie serialu. Zakładam, że zakończenie będzie na tyle mocne, że po prostu nie będzie szans na powrót głównych bohaterów. Mam pewne przeczucia, ale wszystko okaże się po seansie.
Władysław Pasikowski da spójną historię, która zostanie zamknięta, więc już na starcie "Ostatni pies" jest lepszym filmem od dwóch poprzednich, które nie miały fabuły, scenariusza, wprowadzały masę niepotrzebnych wątków, które nie zostawały finalnie zamknięte.

ocenił(a) film na 5
PanKracjusz

Można ten film obejrzeć, nie znając serialu?

ocenił(a) film na 7
raffonzo

na youtobe ktoś wrzucił serial Pitbull . Oglądaj bo warto a smaczki w filmie są!

ocenił(a) film na 8
michalkuc1993

Igor był zajebisty zwłaszcza w przesłuchaniach :) Ogólnie to Królikowski też świetnie zagrał, faktycznie nie pomyślałem pasowałby do obsady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones