PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 657
ocen
6,5 10 1 87657
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Polska mentalność mnie zawsze zadziwiała.
Ale oceny tego filmu jednak biją wszystko.
Film jest dramatycznie nielogiczny, gra aktorska koszmarna, a Doda tylko dobiła obraz.
Logika: zabiłem żonę, wezmę nową z baru. Albo, barmanka zostaje głową mafii bo zabili jej męża...
I Wasze komentarze: "STARY DOBRY PITBULL". Płaczę. Naprawdę.

ocenił(a) film na 8
anelka39

Vega to Ci zapłacił za ten wpis? Ciężko brać na poważnie zdanie osoby, która Obcy kontra Predator uważa za dobry film, a Niezniszczalnych 3 za arcydzieło :D Tak, ten film bardziej przypomina starego, dobrego Pitbulla niż to poprzednie gówno Vegi. O ile Nowe Porządki były jeszcze ok, tak Niebezpiecznymi Kobietami położył na łopatki swoją własną markę i musiał ją ratować ktoś z zewnątrz.

ocenił(a) film na 6
Mruck

Szkoda że nie mam zdjęcia profilowego, bo w ramach kontry byś się pewnie przyczepił :D
Vedze to ja płacę, bo lubię jego filmy. Są głupie, śmieszne, obsceniczne i widowiskowe - dostaję to po co idę do kina.
Nie oczekuję mądrości po jego produkcjach. Ale fabularnie i logicznie to co odstawił Pasikowski to jest nieporozumienie.
Nie będę więcej polemizował. Na nowego Pitbulla szedłem z nadzieją i bez uprzedzeń, zawsze staram się dać szansę filmowi.
Ale rozczarowałem się strasznie.

ocenił(a) film na 8
anelka39

Są śmieszne xDDD Buuu k**wa i piesek wystraszony.No to weźmy tego trupa na przednie siedzenie.Hue hue koleżanka na**bana .Czasem żałuję że Auschwitz jest zamknięte bo takich podludzo bym tam właśnie wysyłał.

ocenił(a) film na 6
anelka39

A ja się zgadzam i nie jestem zaślepioną fanką Vegi. Uważam, że wręcz co jeden jego film to gorszy, ale nie zmienia to faktu, że Pasikowski też się nie popisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones