PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 625
ocen
6,5 10 1 87625
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Doda

ocenił(a) film na 8

Doda to jakieś nie porozumienie w tym filmie i z tego powodu nie mam zamiaru tępej baby oglądać .

forever_wp_pl

Wiadomo...Kiedyś to było...Oświęciński mistrz aktorstwa, IQ 162 i żarty na wysokim poziomie ;p

ocenił(a) film na 8
forever_wp_pl

A skąd Ty wiesz jak ona zagrała? Jeszcze premiery nie było a już się znaleźli "krzykacze" i komentatorzy wysokich lotów. Jak ja to kocham... Nie oglądałam/em ale skomentuję. Najpierw zobacz film, potem narzekaj. Ja do Dody nic nie mam, nawet jestem ciekawa jej postaci. Skoro Pasikowski ją chciał to oznacza, że tak miało być. Cieszę się, że Vega nie maczał palców w Pitbullu. Powrót Dorocińskiego cieszy mnie jeszcze bardziej. Z całą pewnością do kina pójdę i w przeciwieństwie do Ciebie dopiero wtedy dodam swoją opinię zarówno o grze Dody jak i pozostałych osób w obsadzie.

pinka_green

Dokładnie. Nawet nie pojawił się zwiastun, a "znawcy" już wszystko wiedzą i z góry krytykują nie mając ku temu żadnych podstaw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones