PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747433}
7,1 224 606
ocen
7,1 10 1 224606
4,9 27
ocen krytyków
Pitbull. Nowe porządki
powrót do forum filmu Pitbull. Nowe porządki

Muszę przyznać, że jej postać i gra aktorska zrobiła na mnie spore wrażenie. Niby minimum słów, a jednak mimika + szaleńczy wzrok zrobiły robotę. W końcu pokazała się w innej odsłonie niż słodkie serialowe panie.

kasiaasiab

Zgadzam się z Tobą, jak się dowiedziałem ,że Dygant będzie grała u Vegi myślałem, że to pomyłka. Jednak z drugiej strony reżyser przykłada dużą rolę do aktorów i lubi ich obsadzać w rolach, których nie dostaliby u innych reżyserów. W Pitbullu stworzyła postać, którą zapamiętam na długo.

wilczek91

Jak widać, pozory mylą. Jedno z największych pozytywnych zaskoczeń w filmie.

ocenił(a) film na 8
JohnValentine

Dobrze, że mało mówiła, ale grą ciałem to sie popisała.

ocenił(a) film na 8
wilczek91

Mnie też totalnie zapadła w pamięć. Generalnie cały jej duet z Czeczotem bardzo na plus, szczególnie ich pierwsze wspólne sceny...

krisgie87

Widzę, że nie tylko mnie Dygant zaskoczyła. Dziewczyna pokazała na co ją stać. Z pewnością po Pitbull opadła łatka Niani Frani. Czekam na więcej takich ról.

ocenił(a) film na 8
Daria1983

Generalnie w Pitbullu "odpadło" parę takich aktorskich łatek, co na pewno stało się z korzyścią dla aktorów:)

ocenił(a) film na 8
krisgie87

Dygant się bardzo postarała, zawsze kojarzyła mi się z Prawem Agaty, ale ta rola była świetna. Grała mimiką i to bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 8
torinho

Właściwie to sama jej mimika mówiła wszystko :)

ocenił(a) film na 8
krisgie87

No właśnie to było na propsie, jak zagryzała zęby zastanawiając się, czy skorzystać z propozycji Zupy w pewnym miejscu ;)

ocenił(a) film na 7
Daria1983

Niezupełnie bo w fali zbrodni również ciekawie zagrała;)

ocenił(a) film na 9
wilczek91

Pragnę was uświadomić, że pani Agnieszka grała kiedyś całkiem "zimną sukę" w serialu Fala zbrodni :)
Tak co do waszego zaskoczenia i kojarzenia jej ze słodkimi serialowymi paniami.

ocenił(a) film na 9
arkon

Właśnie miałam pisać, Dygant tam była świetna, a serial Fala zbrodni fantastyczny

arkon

Dziękuję! Zbyt długo szukałem tego komentarza. Szajba i Czarna to było epickie duo.

ocenił(a) film na 8
arkon

Też liczyłam na to, że ktoś wspomni Czarną z Fali zbrodni ;-)

kasiaasiab

Dla mnie natomiast to Ostaszewska zagrała rewelacyjnie, co nie znaczy, że Dygant słabo.

ocenił(a) film na 9
slimak79

Ostaszewska faktycznie też super, ona z kolei pokazała, że umie nadać postaci fajny rys komediowy:)

kasiaasiab

tak, zagrała z ikrą, z polotem. Dobrą aktorką jest po prostu. A Dygant z kolei taka jak powinna być kobieta gangstera :)

slimak79

dobra i z dobrym ciałem jak na swe lata i ten jej glos wreszcie nabrał bardziej lotnego smaku

kasiaasiab

to fakt, Ostaszewska pokazał się w nowej dla niej roli, udowodniła, że potrafi zagrać kobietę z życiem, która nie lubi nudy

kasiaasiab

Rys komediowy to Ostaszewska pokazała już w "Przepisie na życie" i to rewelacyjnie! ;)

pixi222

faktycznie tam też była dobra ... choć mi ona zawsze jakoś się kojarzyła z pokutnymi rolami .. sama nie wiem, czemu. dlatego właśnie fajnie, że Vega przypomniał, ile można "wycisnąć" z niektórych aktorów.

ocenił(a) film na 8
pixi222

Jednak nie wszyscy oglądają seriale telewizyjne, a jesli chodzi o duzy ekran, to chyba pierwsza taka rola Ostaszewskiej z rysem komediowym :)

krisgie87

W "Ile waży koń trojański?" chyba miała komediową rolę XD

ocenił(a) film na 8
pixi222

Faktycznie! Dzięki za przypomnienie:) Ale to stare dzieje:)

ocenił(a) film na 8
pixi222

Ona grała tam byłą żonę partnera głównej bohaterki, prawda? Faktycznie to była rola nieco komediowa, jeśli dobrze kojarzę, to jednak tutaj dopiero pokazała rogi :)

ocenił(a) film na 9
kasiaasiab

Podpisuje się pod tym.

użytkownik usunięty
GILERA

Nie podobała mi się w filmie

kasiaasiab

Moim zdaniem sceny z Dygant akurat były najgorsze w calym filmie. Nic nie wnosiły a wręcz mam wrażenie że byly wcisniete po to żeby ona mogła zagrać.

ocenił(a) film na 9
moja_m

Nic nie wniosły? Nie była to pierwszoplanowa postać, ale nadała świetnego klimatu, pokazała też kobiety w tym "męskim" świecie...

ocenił(a) film na 9
moja_m

A nie sądzisz, że nadały filmowi klimatu psychodeli?

ocenił(a) film na 9
Novakovsky

dokładnie, psychodelia i tajemniczość - przez co wyszła bardzo ciekawa, nieoczywista postać...

ocenił(a) film na 9
kasiaasiab

No właśnie o to mi chodziło, poza tym, na koniec filmu widać było, że to postać o złożonym charakterze

ocenił(a) film na 7
moja_m

Zgadzam się. Pani Dygant, o dyskusyjnej urodzie i specyficznym uśmiechu półgębkiem, w tym filmie jest tylko na tzw. "sztukę" - jest i tyle. Jej rolę zagra nawet dobrze ucharakteryzowany transwestyta, co, niestety, widać choćby pl scenie w burdelu, gdzie Agnieszce bardzo daleko choćby to poruszania się z gracją - chodzi jak kukła, a ma grać ociekającą seksapilem panienkę.

ocenił(a) film na 9
moja_m

w pełni się zgadzam, całego epizodu z Dygant mogłoby nie być i film nic by na tym nie stracił, natomiast Ostaszewska MIAŻDŻY!!!!

kasiaasiab

a myślałem, że żeńskiej części publiczności podobał się jedynie Majami hihihi

dariusz_kwiecien

Mnie się zwyczajnie gra Dygant nie podoba. Moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
dariusz_kwiecien

haha Majami to Majami, inna kategoria :D

ocenił(a) film na 9
kasiaasiab

Zgadzam się. Dygant w filmie zagrała świetnie, w nowej odsłonie całkowicie mnie zaszokowała, a mówię to, ponieważ jestem świeżo po seansie i na długo zapamiętam jej postać w Pitbulu.

kasiaasiab

Dygant zerwała z łatką? Ona kiedyś już grała w podobnej tematyce, w serialu "Fala zbrodni".

ocenił(a) film na 9
adeater

Mimo wszystko nie grała tam prostytutki, i to jeszcze w tak psychodelicznym klimacie :)

kasiaasiab

Agnieszka Dygant przeszła długą drogę od Niani Frani do Pitbulla. Pokazała się w nowej dla wielu, również dla mnie zaskakującej roli. Mam nadzieję, że zobaczymy ją jeszcze w dobrych rolach.

kasiaasiab

Jest taki może już zapomniany serial - "Fala zbrodni". Też serial, ale jej rola na pewno nie była słodka :)

ocenił(a) film na 9
rallycan

został wpomniany powyżej:) jednak i tak uważam, że w Pitbullu pokazała jeszcze inne, ciekawe oblicze:)

ocenił(a) film na 9
kasiaasiab

Świetna była :) oglądałem dwa razy i obejrzę pewnie jeszcze kiedyś, jej gra była idealna

kasiaasiab

Proponuję obejrzeć serial Fala Zbrodni z Polsatu :) To nie pierwsza rola w której nie gra "miłej pani" :)

ocenił(a) film na 8
kasiaasiab

Również uważam, że rola kobiet w tym filmie miała duże znaczenie, a one same pokazały, co tak na prawdę potrafią. Obie Dygant i Ostaszewska zagrały konkretne kobiety z charakterem, które potrafią zrobić wszystko dla swojej miłości. Są między nimi również znaczące przeciwieństwa. Olka jest czuła, szuka miłości, zabawna, ukazana raczej delikatnie, za to "Kura" pokazana jest jak niestabilna, szalona kobieta, bez uczuć. Dobrze, że pokazał tak różne modele kobiet.
Do samego końca nie byłam pewna, czy Kura jest po prostu lekko obłąkana, czy raczej małomówna i po jakichś prochach ;)

ocenił(a) film na 9
jumi3

Olka jest wulgarna, pustawa, zachowujaca sie nie stosownie do swojego wieku, jako kobieta budzi obrzydzenie :P

ocenił(a) film na 8
amberangelic

Jakoś trzeba przetrwać w tej Warszawce ;)

ocenił(a) film na 9
jumi3

Do kina na ten film szedłem z założeniem "to pewnie kolejny gniot robiony dla $, w stylu kac wawa"... Ale o dziwo nie. Szczerze - nie myślałem że w Polsce da się zrobić porządny film kryminalny... A jednak...

Ale do rzeczy, fabuła - dobrze dobrana, zrównoważona... Jednak jeden mankamencik się znajdzie - różne drobne postaci (takie jak córka zabitego handlarza) znikają i później nawet ich nikt nie szuka, nie wspomina słowem (wiem że takie są nasze realia). Film tym lepszy że osadzony baardzo w naszych polskich realiach... Również "osadzeni" gangsterzy, również po aresztowaniu, jakoś "znikają"... Nie ma nawet słowa, że Zupa siedzi i już ma pozamiatane... Trochę to kuje w oczy...

Majami trochę na początku wyglądał jak słaby bohater z avengers XD, dostać kosę i biec dalej - to tylko majami może XD. Na szczęście później już było ok.

Zdziwił mnie Zupa - tak łatwo się poddał pod but Babci. Ot, wpadł mu koleś, strzelił raz, a ten już się słucha - trochę to naciągane...

Kura zagrana świetnie, nie powiedziałbym, że bez uczuć (taka osoba nie "mściłaby" się na Zupie po przez wydawanie jego kasy). Ta postać, to po prostu kobieta która oszalała w skutek traumatycznych przeżyć...

Olka - w sumie specjalnie nie miała miejsca do popisu, bo poza laską majami nic takiego nie robiła, ale to co robiła, robiła dobrze :) . Zapadł mi w pamięć jej foch, po grillu "to sobie teraz poczekasz" XD - bekę miałem świetna...

Ogólnie w filmie było dużo pojedynczych zabawnych tekstów np gdy majami oddawał legitymację "a co ja wam obu nie napie****le"? Co rozładowywało napięcie, więc cały czas dość lekko się oglądało, mimo że film aż taki lekki nie jest.

Grabowski też jakoś nie miał większej roli do zagrania...

Ogólnie film bardzo dobry, jak na polskie możliwości wręcz genialny... Rozmachu nie ma, ale może to i lepiej... Film ma swoje "słabsze punkty" (o których wspomniałem), ale to drobnostki, których trzeba się doszukać :)

kasiaasiab

Dygant zaskakująco dobra? Wam się chyba coś pomyliło. Jej postać w ogóle nie była potrzebna w tym filmie. Została dodana tak na siłę że szkoda słów. Właśnie pani Dygant jest jedynym minusem filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones