PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 491
ocen
7,4 10 1 304491
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 8

Jak oglądałam go po raz pierwszy byłam zasmucona i rozczarowana bo długo wyczekiwałam, aż wyjdzie w kinach. Mam sentyment do Elizabeth i zabolało mnie to, że Keira nie zagrała w filmie. Jedyne co mi się podobało to wątek z syreną. Postanowiłam "odświeżyć" sobie ten film, ale moja opinia się nie zmieniła.
To mógł być fenomenalny film.

ocenił(a) film na 6
Esterania

i tak jest lepszy niz 2 i 3 czesc, 1 czesc jest ok. nie ma czym sie podniecac bo te filmy nie sa ani smieszne ani widowiskowe. typowe kino do kotleta.

terrorystan

Trylogia jest świetna, ludzie narzekają na 2 i 3 bo są niby przekombinowane a da się wszystko łatwo zrozumieć. 4 lepsza niż 2 i 3? Z której strony? Gdzie jest tam scena na poziomie maelstromu, kołowrotka czy przewracania łodzi na drugą stronę? W 4 najbardziej widowiskowa i jedyna taka scena to wysadzanie latarni, które trwa jakieś maksymalnie kilka minut. Do tego film brzydki wizualnie i zrobiony na odwal. Jak wykonują ten rytuał by dojść do fontanny... to po prostu go wykonują, bez żadnej podbudowy. Zjawiska nadprzyrodzone w takiej jedynce miały bardzo ładną podbudowę, zanim je zobaczyliśmy mówiło się o legendach, w które nikt raczej nie chciał wierzyć.

ocenił(a) film na 9
terrorystan

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones