PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121760}

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Pirates of the Caribbean: At World's End
7,7 392 659
ocen
7,7 10 1 392659
6,2 22
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata

Druga część podobała mi się mniej niż pierwsza, trzecia mniej niż druga. Nie jestem i prawdopodobnie nie będę fanem tej serii. Jak na mój gust film jest zbyt chaotyczny i absurdalny. Statek poruszający się na krabach nie przemawia do mnie. Pewnie obejrzę kiedyś część czwartą, podobnie jak z 80 tysięcy innych użytkowników filmwebu. Głupio byłoby się wśród nich nie znaleźć. Nie będę jednak spieszył się z oglądaniem. Są filmy, do których bardziej mnie ciągnie. 5/10

ocenił(a) film na 6
galladorn

To prawda nie rozumiem ludzi którzy wystawiają całej serii 10 /10. Mi osobiście część pierwsza bardzo się podobała , później już było tylko gorzej.
Klątwa Czarnej Perły 8/10
Skrzynia Umarlaka 7/10
Na Krańcu Świata 6/10
Ogólnie rzecz biorąc cała seria nie jest zła , ale nie ma powodów by wystawiać tym filmom 10.

POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 5
eadamiec1

Ja oceniałem podobnie, z tymże każdą część oczko niżej od Ciebie.
Klątwa Czarnej Perły 7/10
Skrzynia Umarlaka 6/10
Na Krańcu Świata 5/10
Ocena jest indywidualną sprawą każdego użytkownika ale mi dawanie dziesiątek nie przychodzi lekko. Dając 10 uznajemy film za arcydzieło. Powinno być to zarezerwowane, dla obrazów uznawanych przez nas za wybitne. Częściej daję dziewiątki - subiektywnie łatwiej mi uznać komercyjny film za rewelacyjny niż arcydzieło. Każdy ma jednak swoją skalę i kryteria. Ocena jest zabawą i nie do końca oddaje wartość poszczególnych filmów.
Również pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones