PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704580}
6,1 17 137
ocen
6,1 10 1 17137
4,2 4
oceny krytyków
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
powrót do forum filmu Piotruś. Wyprawa do Nibylandii

Naprawdę tylko z dubbingiem w kinach?

JulkA_1122

Chciałaś kapitalizmu? To podziękuj swojemu ojcu. Państwo socjalistyczne na pewno by nie pozwoliło na samowolkę, która obecnie panuje na rynku kin w Polsce.

DonDominik

Ty swojemu już podziękowałeś? Co krok to człowiek czyta głupoty...

DonDominik

"Państwo socjalistyczne na pewno by nie pozwoliło na samowolkę, która obecnie panuje na rynku kin w Polsce."
Ale wiesz że w czasach PRLu dubbingowano od 30 do nawet 50 filmów kinowych rocznie? Podczas gdy obecnie liczba ta waha się od 15 do 20? I te dubbingi nie mają nic wspólnego z samowolką, bo aby móc zdubbingować film potrzebna jest zgoda producenta?

Kwasiboromir

Wiem. Powołałem się tylko na istnienie samowolki w tej dziedzinie biznesu, która jest spowodowana tym, że nikt jeszcze nie zdecydował się jej zarazić socjalizmem. Chodzi mi głównie o to, że należy "głosować portfelem", ponieważ to jedyny sposób rozwiązania problemu w kapitalizmie.

Kwasiboromir

Aby móc nie zdubbingować - również potrzebna jest zgoda.

Leszy2

W sedno. Są producenci którzy wymagają aby ich czołowe filmy były dystrybuowane na lokalnych rynkach w wersjach dubbingowych. Vide Disney, dlatego kolejne "Gwiezdne wojny" i filmy Marvela mają i będą w najbliższych latach miały dubbing.

ocenił(a) film na 7
JulkA_1122

Chciałam zobaczyć Hugh Jackmana , ale w obecnej sytuacji to bez sensu . Widać ciężko zrobić napisy .

iamaladybug

Niech żyje DUBBING !!!
Lektor gada zagłuszając wszystko, a nie chcę gapić się na literki tylko na film i akcję!

Jeden warunek - jakość ma być jak w animacjach, a nie "czytanie" tekstu przez eunuchów!
Już niedługo wszystkie filmy będą z dubbingiem - jak na zachodzie! I bardzo dobrze!!!

A za komuny?! - Nawet w polskich filmach aktorzy nie potrafili wkładać tekstu we własne usta!!!

peterle

Tutaj dubbing jest bardzo dobry.

JulkA_1122

bioroac po uwage, ze ogladaja go dzieci, to faktycznie ten dubbing jest mega niespodziewany...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones