PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699776}

Piorun i magiczny dom

The House of Magic
6,4 2 751
ocen
6,4 10 1 2751
Piorun i magiczny dom
powrót do forum filmu Piorun i magiczny dom

Rynsztokowy

użytkownik usunięty

Rynsztokowy humor, rynsztokowe dialogi. Calosc kalka i zlepkiem wielu uznanych produkcji. Ja rozumiem, ze dzis jest swiat ku*turwy i chamow, ale dlaczego mieszac do tego dzieci?

ocenił(a) film na 7

W których momentach w tym filmie jest rynsztokowy humor? Wydaje mi się, że "Piorun i magiczny dom" właśnie odbija od tej tendencji ostatnich lat.
Co do kalki- nie da się ukryć, że częściowo jest to prawda. W wielu momentach czułem, że ten film ma w sobie coś z pierwszej części Toy story. Jednak, skoro tamta animacja powstała blisko 20 lat temu, to najmłodsze dzieci już jej w kinie nie zobaczą (choć 4 lata temu premierę miał konwert do 3D). W związku z tym nie widzę w tym kopiowaniu mistrza zbrodni i hańby.

Po więcej moich spostrzeżeń zapraszam do mojej recenzji wideo: youtu.be/K-e-vENb-7E

nie wiem jakie prochy bierzesz ale zmniejsz dawke...

Nie zauważyłam w tym filmie żadnego rynsztokowego humoru. Prawdę powiedziawszy, w ogóle nie zaśmiałam się ani razu, co zapewne sprawia, że choć bajkę oglądało mi się przyjemnie, to raczej nie będę do niej wracać ani nie uznam jej za jedną z moich ulubionych. Ale tak, jak Maciek napisał wyżej "Piorun i magiczny dom" odbija się od tendencji bajek ostatnich lat i choć pewnie dlatego nie bawił mnie tak bardzo, to przynajmniej nie zadawałam sobie nieustannie pytania, jak to w ogóle można adresować do dzieci. Ciepły, ale i wesoły film w bardzo klasycznym i kolorowym typie animacji.

napisz mi brakujące litery bo za cholerę nie mogę zajarzyć słowa ku*turwy?!

pp807

Sadze, ze chodziło o "kulturwy" - z czym się zresztą zgadzam.

TrashO2

dzięki kojarzyło mi się z czym innym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones