PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699776}

Piorun i magiczny dom

The House of Magic
6,4 2 750
ocen
6,4 10 1 2750
Piorun i magiczny dom
powrót do forum filmu Piorun i magiczny dom

Jakie wrażenia?

ocenił(a) film na 7

Jutro premiera tej animacji w Polsce. Proszę o opis wrażeń tych, którzy już byli. Jestem ciekawa czy
warto się wybrać.

Bajka na pierwszy rzut oka wydaje się interesująca.

aniszia

bylem dzis z synem ...film niestety odstaje od produkcji disneya (auta,samoloty itd) ..mi sie srednio podobal a mlody chcial wyjsc jak sie jeszcze film nie rozkrecilm ..bylismy na szczescie w IMAXie i wersja 3D go ratuje ..podobalo mu sie (efekty bo film to nie wiem)
na wersje 2D do kina nie polecam

ocenił(a) film na 8
aniszia

Byłem dzisiaj z niespełna 7-letnią córką i jej bajka bardzo się podobała. Animacja ładnie zrobiona, dialogi na poziomie, historia też ciekawa. Dziwne, że prawie rok musieliśmy czekać na wprowadzenie do polskich kin. Nie jest to może poziom Frozen, ale na pewno fajna animacja, o wiele lepsza od ostatnio wprowadzonego badziewia typu Pinokio czy Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę. Teraz czekamy na Wielka Szostke, widzielismy dzisiaj zapowiedz w kinie i chyba bedzie to bardzo fajna animacja (tworcow Zaplatani i Frozen).

ocenił(a) film na 7
MaciekWilczak

Ja też byłam dzisiaj z 9 latkiem. Bardzo mu się podobał film. Przyznam, ze po obejżeniu Pinokia, czyli badziewia jak ich mało, to człowiek zastanawia się na co trafi.... ale na szczęście nie można tego powiedzieć o tej animacji, jest ok! Równiez od strony dubbingu bardzo dobry!

aniszia

Byłam dziś w kinie z 5-cio letnią córką, bajka jej się podobała, nie raz śmiała się widząc sytuacje/słysząc dialogi, choć były też momenty smutne. Ogólnie polecam, bardzo ładne animacje oraz ciekawe dialogi :) Bajka z ciekawą fabułą.

aniszia

Byłem wczoraj z moją 5-cio latką i bardzo nam się podobało, zwłaszcza, że 3 dni wcześniej mieliśmy nieprzyjemność oglądania 7 Krasnoludków. Nie jest może na poziomie najlepszych, ale bardzo przyjemna dla oka, fabuła nawet ciekawa i zleciała w mgnieniu oka. Na krasnoludkach miałem wrażenie, że 3 godziny leci :P

ocenił(a) film na 7
d_devil_2

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź :) na to liczyłam, że ta animacja to coś mądrzejszego i miłego w odbiorze niż te wszystkie durnowate animacje takie jak 7 krasnoludków.

ocenił(a) film na 7
aniszia

Maszz rację, że ostatnio te animacje są coraz gorsze...... Nie wiem czy byłaś. na Belli i Sebastianie? Jeśli nie to gorąco polecam!!! Śliczny, mądry i uczący. Dzieciaki po obejżeniu mega zadowolone. Super z dubbingowany, nie to co np. Pinokio..... Te dubbingi czasami w tych filmach to porażka, a przecież to jest tak ważne dla pełnego odbioru. Chyba zacznę najpierw tez czytać recenzje, kto podklada głos, bo Pinokio... mnie załamał......Nie wiem kto to dobiera

ocenił(a) film na 7
aniszia

Świetna bajka. Podobała się i siostrzeńcom i mnie.Często do niej wracamy. Zdecydowanie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones