PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036102}

Pies i Robot

Robot Dreams
7,5 2 559
ocen
7,5 10 1 2559
7,6 29
ocen krytyków
Pies i Robot
powrót do forum filmu Pies i Robot

Irytacja

ocenił(a) film na 8

Od pewnego momentu, byłem zirytowany na ten film. Źle to trochę ująłem, ale chodzi mi przede wszystkim o zachowanie psa. Jak można tak RZEKOMO PRZYJACIELA ZOSTAWIĆ?!
Po jednej porażce, ot tak - próbował innych znajomych znaleźć i skazał robota na samotność...
No i ta końcówka - spodziewałem się czegoś pomiędzy tym marzeniem, z biegiem przez ulicę i graniem muzyki. Nawet takie pomachanie do siebie...

Nie mniej, poza tymi drobnymi mankamentami - warto obejrzeć. Masa grzejących w ciepło momentów, trochę zabawnych i przykrych. Polecam każdemu - byle nie małym dzieciom, tylko już raczej nastoletnim.

Veselar

Jak po jednej porażce? Przecież jest pokazane dokładnie, że podjął kilka prób. Pisał nawet pismo do urzędu o możliwość wejścia na plażę, co skończyło się odmową. Kolejne nielegalne wejście na plażę groziło mu więzieniem i było niemal pewne, że zostanie złapany. A w więzieniu nie pomógłby już ani sobie, ani robotowi. Jedyne co mi pozostało, to czekać. To jedna z myśli przewodnich filmu: niemoc i bezradność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones