PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111409}

Pierwsza miłość

Primo amore
5,5 530
ocen
5,5 10 1 530
Pierwsza miłość
powrót do forum filmu Pierwsza miłość

Pytanie do tych co widzieli, czy warto tego szukać, bo łatwo nie będzie.

morgoth_1973

Też jestem ciekawa, bo opis mnie zaintrygował. Chociaż na zagranicznych stronach jest więcej szczegółów. Cyt: "Vittorio is looking for a woman who matches his ideal. Through a classified ad he meets Sonia, a sweet, pleasant, intelligent girl. However, she weighs 125 pounds -- which according to Vittorio is way too much. A goldsmith by trade, Vittorio is obsessed with the desire to shape Sonia's body and mind as does a fire with gold. Almost imperceptibly Sonia becomes a passive participant and the relationship grows into a reciprocal masochistic game. When the two lovers isolate themselves in a country house in the Veneto hills, they dangerously lose touch with reality and the rest of the world.
- Written by Sujit R. Varma"

p15

Szkoda na to czasu. Bardzo słaby film. To bardziej taki lekki horrorek niż dramat.
A tak przy okazji, ładniutka jesteś ;)

morgoth_1973

a dziękuję :)

p15

udało się wam obejrzeć film? Interesuje mnie on ze względu na reżysera, który to popełnił pentameron z 2015 roku

a tak przy okazji to jak by była brzydka to też byś to skomentował?

morgoth_1973

Horrorek??? Niezły tuman z Ciebie :)

morgoth_1973

Pojawił się na HBO max

ocenił(a) film na 5
molay

Powtórka będzie na cinemax 5lipca.Szczerze mówiąc,film nie wart jakichś wielkich poszukiwań w sieci i poza nią.

morgoth_1973

Włoskie kino moralnego niepokoju. Leniwe tempo. Dużo dialogów, przemyśleń głównego bohatera. Można obejrzeć jeśi interesuje Cie kino włoskie, lub podobny gatunek.
Momentami klimat podobny do Trzech Kolorów. Myślę, że może się podobać osobom zaczynających romans z kinem niezaleznym. Fani wielkich produkcji raczej nic dla siebie tutaj nie znajdą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones