PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463061}

Piaski otchłani

Sands of Oblivion
3,6 407
ocen
3,6 10 1 407
Piaski otchłani
powrót do forum filmu Piaski otchłani

Piaski absurdu

ocenił(a) film na 3

Badziew jakich mało. Oto kilka głupot które stwierdziłem :
- Ludzie giną po kolei a reszta sie zastanawia co sie z nimi dzieje.
-Wewnątrz dobrze oświetlonego pomieszczenia krypty przyświecają sobie małymi latarkami.
- Po pierwszym wypadku tj. urwaniu ręki tego dziadka ktoś wzywa karetkę. Przypominam że akcja dzieje się na pustyni gdzie oczywiście karetki poruszają się dość często i to na sygnałach.
- Ten dziadek siedzi sobie na wózku inwalidzkim i machając wykrywaczem metalu tuz przy wózku znajduje drewnianą skrzyneczkę, która jest czyściutka i świeżutka , tak jakby tylko 80 lat leżała w piachu. Ktoś kto był z wózkiem dziecięcym na plaży wie jaka to katorga ciągnąć taki wózek. Bo pchać się nie da. A jak dziadek się poruszał wózkiem inwalidzkim ?
- Szeryf ma fryzurkę jak idiota . Przypomina irokeza ściętego mieczem samurajskim.

Paranoja.

percas

no to już mi się nie chce oglądac tego filmu ;D

ocenił(a) film na 4
percas

I tak obejrzę film, tylko ze względu na Morenę.

ocenił(a) film na 4
doliwaq

Obejrzałem i muszę przyznać, że film jest infantylnie głupi. Błędów od cholery. Jedynie piękna Morena zasługuje na uwagę. Dlaczego ona i Baldwin zgodzili się grać w takim czymś?

ocenił(a) film na 2
percas

przypadkiem w tv leci właśnie i dobry film do tępego gapienia się w TV... na razie zasługuje na 2, ale na kacu pewnie dałbym z 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones