PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32225}

Pianista

The Pianist
8,3 602 730
ocen
8,3 10 1 602730
7,8 45
ocen krytyków
Pianista
powrót do forum filmu Pianista

Jedyne co potrafią o nim powiedzieć to tylko to,że to świetna komedia na której się bardzo głośno śmiali..sama byłam tego świadkiem.
Brak słów :/

ocenił(a) film na 10

Obawiam sie, ze w jednym zdaniu nie scharakteryzujesz 300 mln narodu. A to, ze jakas grupka idiotow tak sie zachowala to ze tak powiem normalne dla swiata :)

użytkownik usunięty
Qjaf

Nie mialam zamiaru określac tak cały naród. Dlatego użyłam słowa "amerykańce". To ci,którzy np. dalej uważają,że byly polskie obozy śmierci :)

ocenił(a) film na 7

Niestety

Bo amerykańce to tępy motłoch.
Banda spasionych, egoistycznych i zapatrzonych w siebie ciuli, dla których inne narody są nic nie warte.
Wyśmiewają tragedie innych państw, które cierpią latami, podczas gdy potrafią rozpamiętywać jedną akcję u nich przez dekady.
Dla mnie są bardzo podobni do nazistów
Choć ciągle powtarzają frazę "polskie obozy śmierci", to tak naprawdę oni mają większy związek z Niemcami (nazistowskie czy nie, szwaby mają to w genach) niż kiedykolwiek my będziemy mieć.
Wystarczy spojrzeć jak zachowują się ostatnio u nich murzyni, których notabene oni sami tak wychowali.
Jeśli to nie jest nazizm, jakkolwiek nazwany, to ja jestem Caryca Kasia.

ocenił(a) film na 7
pigmejmen26

Powiedział to typ, który w najwyżej ocenionych ma same amerykańskie produkcje... Jak tacy tępi to czemu dajesz ich filmom 10, skoro wg Ciebie to tępy naród? Nie potrafili by zatem nakręcić inteligentnego filmu, a za takie uważasz te ich filmy, skoro dałeś 10. Żaden europejski film nie ma u Ciebie 10...

Gdyby nie Amerykanie to nie pisałbyś z komuptera, używał internetu do produkcji takiego posta, bo jesli o tym nie wiesz to wynalazki amerykańskie, czyli tych tępych ciuli jak to napisałes.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Ohoo american nacjonalista alert.
@pigmejen26 może oceniać filmy jakie chce bo to wolny kraj jak to mówią. Wyraził swoje zdanie i nawet nie wspomniał nic o amerykańskiej kinematografii więc twoje wypociny na temat prymu ich filmów nad europejskimi można o kant dupy rozbić.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Odnosiłem się do jego ocen, gdzie ocenił tylko amerykańskie produkcje na 10, a nie ma żadnej europejskiej. Ty jednak wywnioskowałaś, że piszę o prymie kina z USA nad europejskim. Włącz czasem myślenie, nie boli. Akurat ja jakiś argument dałem, przykłady itp. a twoje wypociny to pusty frazes. Podaj przykład tego lepszego kina europejskiego od amerykańskiego? Nie pokrywa się to z twoimi ocenami, gdzie oceniłaś najwyżej właśnie amerykańskie produkcje, a nie europejskie. Masz problem z rozróznianiem krajów?

Alex_Tyler

Oceniałem tylko amerykańskie filmy jak zakładałem konto milion lat temu.
Dlaczego ?
Bo nie doszedłem do europejskich :P
Poza tym moje oceny są nic nie warte.
Większość z nich oceniłem po pijaku, albo "dla jaj".
Oglądam amerykańskie filmy i gram w amerykańskie gry, ale nie lubię ich jako narodu.
Zresztą, znaczną część filmów "amerykańskich" robią europejczycy.
Ty zapewne nienawidzisz nazioli, ale wiele z rzeczy których używasz na codzień wymyślili/ wynaleźli (robiąc doświadczenia na ludziach) właśnie oni.

ocenił(a) film na 7

Widać z kim się zadajesz. Ja za to znam Amerykańców, którzy znają polską historię lepiej od Ciebie, a ten film ich poruszył.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Skąd wiesz na jakim poziomie jest moja wiedza o historii? Takie posty może chyba pisać niedojrzały dzieciak,który tupie nóżką bo ktoś osmielił się obrazić jego Hamerykę.
"Amerykańce" to ci,którzy nie rozumieją tematyki "Pianisty" a nie caly 300 mln naród. W każdym kraju są takie odłamy. To taki hint gdybyś dalej nie pojął co miałam na myśli i kontynuował swoje wywody.

ocenił(a) film na 7

Hahah, dzieciak. Sadzac po nicku masz 19 lat. Ja mam praktycznie 10 więcej. Jak ja byłem na filmwebie to jest komunii nie miałaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones