PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 203
oceny
5,7 10 1 33203
4,0 9
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Skoro były 3 strzykawki do wyboru i tylko jedna z nich miała zabójczą substancję, w postaci kwasu... to trzeba było każdą przetestować np. wyciskając zawartość na zew. - na podłogę (pokrytą słomą) i tym sposobem, dowiedzieli by się w której jest kwas! Pozostałe dwie by miały tą niegroźną sól fizjologiczną i te antidotum, co ze spokojem można było już sobie wstrzyknąć... a swoją drogą, tą strzykawkę z kwasem wykorzystała bym na wypalenie łańcucha i tyle! A potem rozwaliłbym czymś te ścianę z desek w stodole i free! ...a nie kombinowanie z kodem i wchodzenie do kamiennego grobowca... dużo niedociągnięć, ale ok

ocenił(a) film na 6
Perelka89

Taaaa genialne. Tylko ona miała wybrać jedną strzykawkę i od razu sobie wstrzyknąć. Gdyby sobie zaczęła testować która jest która to John by ich wszystkich zabił że nie grają według reguł.

ocenił(a) film na 7
maria_88_3

Ja i tak bym po cichaczu zaryzykowała...

ocenił(a) film na 6
Perelka89

No w sumie tak. I tak wszyscy zginęli a nacierpieli się a tak to chociaż by się udusiła ale nie zginęła przez kwas, bo wiadomo jakby coś kombinowali to Jigsaw od razu by ich udusił tym na czym wisieli, nie wiem co to dokładnie były te łańcuchy. Jakby kwasem te łańcuchy zniszczyli to Jigsaw by ich zastrzelił, także by zginęli ale chociaż nie tak okrutnie. Ale to też film i musi się dziać. Jedno jest pewne że na końcu gdy była ta strzelba to bym nie strzeliła. A co do reszty to nigdy nie wiadomo co człowiek by zrobił i oby nigdy nie trzeba było się przekonać. Pozdrawiam :).

ocenił(a) film na 7
maria_88_3

Racja, z tą strzelbą od razu też tak pomyślałam ;) Pozdro!

ocenił(a) film na 9
Perelka89

Ciekawie mówisz z pułapkami z Piły: dziedzictwo ale Powiedz mi jak bo nie mogę zrozumieć :jak Logan i Haloran byli ostatnimi graczami w grze Logana z tymi nożami lesrowymi?byli ostatnimi dwa graczami z pięciu osób w grze Logana.nie rozumiem dlaczego oni?

ocenił(a) film na 7
Adrian_142

Kurcze, dlaczego oni? Musiałabym sobie przypomnieć film...

ocenił(a) film na 9
Perelka89

Mówisz masz. W ten piątek będzie na kanale puls 2.o 23:00 . obejrzyj

ocenił(a) film na 9
Adrian_142

Obejrzałaś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones