PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 208
ocen
5,7 10 1 33208
4,0 9
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Po 7 latach od od ostatniej części spodziewałem się czegoś więcej,jeżeli ktoś oczekuje od tej części fajerwerków i mega zaskoczenia będzie zawiedziony.

To całkiem nowa odsłona SAW nie powiązana z poprzednimi częściami (oczywiście poza postacią Johna).Nie ma Amandy,Adama,Gordona czy Hoffmana.

Są pułapki no bo jak mogłoby ich nie być?,ale przyznam szczerze że nie zrobiły na mnie większego wrażenia,samego Johna jest mało góra 15 minut i wypada gorzej niż w poprzednich częściach,jakoś tak mniej przekonująco.Zabrakło mi także tych brudnych,obskurnych miejsc w których toczyła się gra,tu dostajemy opuszczoną stodołę w której jeszcze sianka i konika zabrakło do sielanki:).

Naśladowcą i uczniem Johna jest Logan w sumie nie było to dla mnie jakimś mega zaskoczeniem,aczkolwiek ściema z laserowymi nożami niezła.Akcja dziejąca się w dwóch płaszczyznach czasowych połączona jest zręcznie na tyle że przez chwilę zadawałem sobie pytanie-jak to możliwe że Jigsaw żyje?.W mojej ocenie film na raz,nic nie wnoszący do serii i próba reanimowania jej z nowym uczniem Johna.4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones