PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 203
oceny
5,7 10 1 33203
4,0 9
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Piła wróciła! Nowe zagadki, nowa historia i kolejny nowy naśladowca bądź podopieczny/a .... Jednak to już nit to samo :( Mordercze zabawki bym powiedział mało krwiste, mało efekciarskie. Same elementy egzekucji wyglądają komicznie. Pokazują urządzenie i nagle siuu i pokazują rozwalone zwłoki bądź części ciała :( Bym powiedział, że to biła Piła LIGHT :( Tak samo powody dla, których osoby zostały wybrane do gry nie miały sensu i jakoś psuły mi obraz Piły z poprzednich części. Ja się zawiodłem :(

tomekvectra

To była jedna z pierwszych gier Jigsawa więc dlatego pułapki były mało krwiste. pewnie jak ta część wcześniej by powstała to prawdopodobnie większości by się spodobała.

tomekvectra

Przecież o to właśnie w tym chodziło! Były mniej efekciarskie i mniej krwiste, bo to początki Pana Piły, nie miał jeszcze doświadczenia. Całość świetnie pokazana i trzymająca się kupy.
Jak to nie miały sensu?
To była pierwsza gra Pana Piły i powody ich egzekucji są jasne. Większość to osoby z jego bliskiego otoczenia, osoby które były w jakiś sposób z nim związane. Takie, które chciał ukarać, bo znał ich zbrodnie. Im więcej nabierał doświadczenia tym bogatsza stawała się jego „filozofia”’. Zależnie od gry odnajdywał osoby z pasującymi „grzesznymi”.

paulinanerd

Nie zrozumialas mnie :( Nie chodzilo mi ze jego pulaki/kary byly nie efektowne ! Bo były ciekawe! Chodzi mi o sposób nakrecenia tych scen. Pamietasz klasyczna scene wykrecania konczyn murzyna, czy odcinanie sobie kawalkow ciala na wage i innych poprzednich Kar. Byly one pokazane drastycznie klatka po klatce jak cialo ludzkie sie rozrywa niszczy (wyjde na psychola) a to mnie i wielu innych przycialagalo.
W tej czesci uwazam ze tego bylo brak. W tej czesci wygladalo to tak pokazana pulapka, nastepnie wciaga czlowieka i ciahc prach pokazane zwłoki. Brakowalo mi tego czegos pomiedzy.
Na poprzednich częściach ludzie mdleli w kinach. Byly okrzyki obrzydzenia. A tu jesli o mnie chodzi zrobili film pod wieksza publike a to mi nie podobalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones