PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 203
oceny
5,7 10 1 33203
4,0 9
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodziło w końcówce filmu (chodzi mi o fabułe od momentu uwięzienia obu panów w pułapce)? Niestety nie złapałem wątku, retrospekcje pomieszały mi się z wątkiem głównym i nie do końca to rozumiem. John Kramer żyje czy nie? To on przygotował tę gre czy Logan? Czyje były te dwa rozłożone ciała na podłodze? Czemu Logan to zrobił?

ocenił(a) film na 3
Aventador95

John Kramer żyje czy nie?-nie

"To on przygotował tę grę czy Logan?"-grę którą oglądaliśmy miała miejsce 10 lat temu i to John ją przygotował,była to niby pierwsza gra Johna a Logan był tym który rzekomo został pocięty przez piły w pierwszej pułapce.Jednocześnie widzimy też czasy współczesne i policję prowadzącą śledztwo w sprawie morderstw których dokonuje Logan odtwarzając wyżej wspomnianą grę Jigsawa w której to on był tym niby pociętym przez piły,jednak później jak się okazuje John go oszczędził i Logan został jego ziomkiem pomocnikiem.Te dwa ciała to były tych dwojga z pierwszej gry w której John zostawił im strzelbę,Logan zrobił to aby kontynuować działo Jigsawa a jednocześnie zemścić się na przekupnym gliniarzu Halloranie który wypuścił na wolność typa (ten z zapalnikiem na początku)który jak się okazało zamordował żonę Logana-w sumie tyle, mam nadzieję że się nie pomyliłem jeśli tak to niech ktoś mnie poprawi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones