PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31864}

Piękny umysł

A Beautiful Mind
8,3 504 859
ocen
8,3 10 1 504859
7,1 39
ocen krytyków
Piękny umysł
powrót do forum filmu Piękny umysł

Pytanie

ocenił(a) film na 10

Pytanie do filmwebowiczów. Kiedyś oglądałem "podobny film", w którym było sobie małżeństwo, w którym to mężczyzna miał jakąś chorobę, był uzależniony ( nie pamiętam od czego) w każdym razie pamiętam, że ów mężczyzna miał jakieś problemy natury emocjonalnej, bił swoją żonę.
Potem w dalszej części filmu mężczyzna ten przechodzi wewnętrzną przemianę (być może po jakimś długotrwałym leczeniu - nie pamiętam). W każdym razie pamiętam taką scenę (chyba już pod koniec filmu) że podczas jakieś rozmowy mężczyzna chciał uderzyć swoją żonę, lecz się powstrzymał, co bardzo ją zszokowało, gdyż wcześniej wielokrotnie nie panowal nad sobą. Skojarzyło mi się to właśnie z Pięknym Umysłem, lecz podczas oglądania wczorajszego seansu nie natknąłem się na tą scenę (być może mi umknęła bo w II połowie filmu już trochę przysypiałem).

A więc, czy ktoś z was drogich filmwebowiczów wie co to może być za film?
ps. z góry przepraszam, za być może trochę zagmatwany opis, ale odtworzyłem to tak jak potrafię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones