PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143560}

Piękny bokser

Beautiful Boxer
6,9 1 647
ocen
6,9 10 1 1647
Piękny bokser
powrót do forum filmu Piękny bokser

ROZCZAROWANIE

ocenił(a) film na 5

Jestem naprawdę rozczarowany filmem "Piękny bokser",gdyż twórcy z bardzo ciekawej historii, zrobili melodramatyczne flaki z olejem. Oczywiście głównym wątkiem filmu jest transwestytyzm Parinya Charoenphol i jego droga do równowagi psychicznej, czyli w jego przypadku do zmiany płci. Ale jest to także opowieść o jednym z największych mistrzów Muai Thai, który wygrywał na największych stadionach Bangkoku. Niestety trening i same pojedynki Muai Thai potraktowane zostały bardzo marginalnie i obcesowo, kompletnie nie uchwycono kontrastu między skłonnościami Parinya a brutalnością walk. Tego najbardziej mi brakowało w tym filmie, bo jeżeli ktoś ma chociaż blade pojęcie o tym jakim trzeba być Thai bokserem by wygrywać na stadionach stolicy Tajlandii, pewnie mnie zrozumie. Za brak równowagi i kontrastu nota tylko 5/10.

ocenił(a) film na 6
bastus1972

W większości zgadzam się z Twoją opinią na temat tego filmu. Sceny walki były bardzo niedopracowane a trening tłem do przedstawienia dylematu głównego bohatera. Jednak zakończenie filmu bardzo mi się podobało. Ostatnie sceny oddały to czego spodziewałem się po filmie jako całości. Ode mnie 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones