PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478703}

Piękna Kate

Beautiful Kate
6,2 758
ocen
6,2 10 1 758
Piękna Kate
powrót do forum filmu Piękna Kate

Mam takie pytanie co kierowało tą panią na zdjęciu do zaciągnięcia swoich braci do łóżka, bo przecież oni się za bardzo nie kwapili? Przecież miała jakichś innych w zasięgu to mogła ich ciągnąć nie robiąc takiej rozwałki. Co najmniej dziwne dla mnie postępowanie.

ocenił(a) film na 8
robercik_st

Ostatnio ogladale po raz kolejny Magnolie, wiec tlumacze sobie to tym ze rozne dziwy sie odbywaja na tym swiecie, wlacznie z tym ze niektorzy ludzie sa piep*****. Mysle ze mala po prostu byla skrzywiona, za dlugo z bracmi przebywala etc.

robercik_st

miała widocznie skrzywioną psychike, bo normalne to nie jest

robercik_st

Mnie się wydaje, że za jej postępowaniem kryło się wychowanie w domu pełnym negatywnych emocji. Bracia nie czuli się męscy, bo ojciec wmawiał im, że nie są dość dobrzy, za to ona nie czuła się kochaną i pożądaną kobietą. Nie mówię, że to normalne, ale wydaje mi się, że tak można to sobie tłumaczyć. Ogólnie dobry film...

ocenił(a) film na 5
robercik_st

Też Nie wiem bo jakoś nie mieści mi sie to w glowie z bratem a co dopiero z 2 braćmi :/ blah .

użytkownik usunięty
robercik_st

Co zakazane, to pociąga. Tym bardziej jeszcze, jeśli sprawia przyjemność. Również sobie tego nie wyobrażam, ale sama Kate wspomniała kilka razy, że czuje się jak wariatka, nie z tego świata, itd. Może wcale nie żartowała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones