PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 309
ocen
4,5 10 1 191309
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Tak jak film ledwo obejrzałam, tak muzykę mogłabym słuchać codziennie. Jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 8
JLaw

soundtrack to nie problem ale czy ktoś zna tytuły nutek z napisów? z tym zawsze problem;/

kowal1528

po kolei
The Weeknd - Earned it
Skylar Grey - I know you
The Weeknd - Where you belong
zgadzam się, ścieżka dźwiękowa jest rewelacyjna :)

ocenił(a) film na 8
liliou

Już nie pamiętam czy to te z napisów hehe ale dzięki, druga mega :)
Pozdrawiam

kowal1528

możesz być pewien, że to te :D
Pozdrawiam również :)

kowal1528

również uwielbiam tą drugą, chyba bardziej z całej płyty obok Love Me Like You Do :)

ocenił(a) film na 9
liliou

Dodam do nich:
Vaults- one last night ( w czasie latania ), Beyonce, Ellie Goulding i Sia.
Dawno nie słyszałam takiej przebojowej ścieżki dzwiękowej.

ocenił(a) film na 3
JLaw

Tak to prawda soundtrack w tym filmie jest genialny, ale fabuła to totalna klapa.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/04/fifty-shades-of-grey.html

Krzysztof421

twoja recenzja?

ocenił(a) film na 3
JLaw

Tak

Krzysztof421

fajna strona, zajrzę czasami na nią

ocenił(a) film na 9
Krzysztof421

Pierwsza część jest dopiero początkiem ale według mnie ciekawa. 2 i 3 część są lepsze.

ocenił(a) film na 1
JLaw

mam dokładnie tak samo, ogólnie muza świetnie dobrana a ponieważ lubie Ellie Goulding - Love me like You do pozycja obowiązkowa ;p

użytkownik usunięty
smoke_city

Ja bym to ujął inaczej. Film kompletnie nie nadąża za muzyką i aż żal, że w takim knocie jest tak dobry soundtrack. :)

ocenił(a) film na 2
JLaw

Zgadzam się. Film kiepski, ale soundtrack jest pierwszej klasy i nawet teraz tego słucham.

JLaw

plusik za panią Lennox i kilka innych pozycji, ale Love Me Like You Do to jedna z najbardziej raniących uszy piosenek tej dekady. Głos Ellie w większości jej utworów brzmi jak rozdrapywanie styropianu.

ocenił(a) film na 5
hubert_wentland

Czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać tytuł piosenki, która leci zaraz po rozstaniu, tuż przed napisami końcowymi?

mala28

Jessie Ware - Say you love me

ocenił(a) film na 6
hubert_wentland

@hubert_wentland - tak, zgadzam się.

"Rewelacyjny", "niesamowita", "genialny"...

Tak, żeby za słodko nie było:

1. I Put A Spell On You - OK
2. Undiscovered - mocne g...
3. Earned It - kicz
4. Meet Me In The Middle - WTF? (gitara OK)
5. Love Me Like You Do - momentami słabe, momentami g..., , kicz
6. Haunted - mocne g...
7. Salted Wound - od biedy ujdzie
8. Beast Of Burden - ujdzie
9. I'm On Fire - jedyny wyróżniający się
10. Crazy In Love - mocne g...
11. Witchcraft - OK
12. One Last Night - ujdzie
13. Where You Belong - mocne g...
14. I Know You - mniej mocne g...
15. Ana and Christian - nie rani ucha
16. Did That Hurt? - nie rani ucha

Przeważnie mdłe toto, kiczowate, mało oryginalne.
Bardzo się wyróżnia Awolnation, Annie Lennox trzyma poziom, Chopin wymiata, ale to nic odkrywczego.
W filmie muzyka na ogół mnie drażniła, przesłuchałem soundtracka i taka moja ocena.
Słuchałem z "Original Motion Picture Soundtrack".

ocenił(a) film na 8
JLaw

zgodzę się w 100%... film to totalne badziewie dla niezaspokojonych 16 latek i matek domów których mężowie po robocie idą wydać trochę kasy na pigalu bo żona nie umie powiedzieć czego by chciała...
ale ścieżka dźwiękowa niesamowita (no może poza Chopinowskim kawałkiem) - nalepsza scena to scena z szybowcem - to mnie ujęło... tą scenę obejrzałem chyba z 20 razy - niesamowite...

użytkownik usunięty
e_nygma

"Totalne badziewie" oceniasz na 8??? Masz jakiś problem z psychiką???

ocenił(a) film na 8
JLaw

święta prawda... muzyka rozpir....a człowieka do podstaw... ale film - może przez to, że jestem w dole też mi o dziwo zaczął pasować...

JLaw

Ja przeciwnie. Sceny łóżkowe oglądałam z wyłączonym dźwiękiem (Sic!) Jedyny dobry kawałek IMHO to Rolling Stones. Muzyka kompletnie nie w moim klimacie. Książka słaba, film też się nie obronił. Na plus aktorzy, tzn Dakota oraz Jamie, chociaż się tego nie spodziewałam.

JLaw

Niestety, też na początku myślałem, że soundtrack jest ok... Ostatecznie stwierdzam, że niestety nie jest... BO DO końca życia będzie mi się kojarzył z tym czymś... Ten film jest tak głupi, nieprzemyślany, kretyński.... Nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby coś takiego stworzyć, ja rozumiem, że to było początkowo fan-fiction do Zmierzchu, ale bez przesady.

Początkowo film był na 7, po pierwszej scenie "łóżkowej" na 6, później zaczęli pisać umowe.... było to głupie ale przełknąłem, mówię dam 4, ale zakończenie.... O MÓJ BORZE PRZEZ RZ, bo Ż mi szkoda pisać... 1/10... szkoda tej muzyki, bo więcej jej nie załączę.

JLaw

oj tak. Ale pan Sinatra nie bylby zadowolony ze jego dobrą piosenkę użyto w tak złym filmie xD

ocenił(a) film na 1
siema070

dwa razy podchodziłem do tego arcydzieła i dwa razy poległem, może za muzykę należą mu się 2 gwiazdki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones