PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 383
oceny
4,5 10 1 191383
2,9 31
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

I swój pogląd na ten film. Dla jednych będzie nudny i tuzinkowy, a dla drugich będzie rewelacją. Od nas samych zależy w jaki sposób pozwolimy sobie odebrać film.
Temat może i już wielokrotnie przeżuty i wypluty, ale zawsze to coś nowego do spróbowania... sama obejrzałam, przeczytałam książkę i uważam, że to nie jest złe, a nawet całkiem fajne, mi bardziej natomiast podeszła książka. Oczywiście są lepsze ksiązki lub filmy wnoszące o wiele więcej, ale co szkodzi spróbować, niektóre sceny śmieszne, inne intensywniejsze.
Dla mnie osobiście przyjemnie się to oglądało i czytało. Na listopadowe wieczory i monotonne weekendy w sam raz...
I teraz do wszystkich NAJważniejsze jest podejście do filmu, od tego zależy czy okaże się dobry, czy zły

ocenił(a) film na 2
Klaudiaa_42

założyłaś konto żeby napisać, że Grey to dobry film? Gratuluje.


ps. film bez znajomości książki oglądałoby się dużo lepiej. Co nie zmienia faktu, że i aktorstwo fabuła w nim kuleją.

Monika1514

Dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź.
A na pytanie odpowiem tak:

-Nie, nie założyłam konta tylko i wyłącznie żeby napisać opinie pod Greyem. Po prostu był to pierwszy film, który chciałam ocenić...

Dlaczego ta uszczypliwość?

Zresztą chyba sama już to wiem.
Większość osób tutaj to znawcy filmów, którzy prześcigają się w pokazywaniu swoich jakże niebywałych opiniach.
Ja nie mam zamiaru brać udziału w takim wyścigu i w czymś takim...

Według mnie to każdy powinien ocenić sam i indywidualnie. Przypiąć tyle gwiazdeczek ile mu się podoba i na tym koniec.

Sekcja komentarzy, czy tam opinii to jedno wielkie bagno, które niszczy humor i przyjemność dnia.

Ale to chyba każdy wie ;)

Miłego Wieczoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones