PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 309
ocen
4,5 10 1 191309
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Nasłuchałam się tylu niepochlebnych opinii na temat tego filmu, że całkowicie straciłam ochotę na obejrzenie go. Wczoraj jednak w końcu się na to zdecydowałam, aby zobaczyć czy jest to rzeczywiście "ścierwo nie do obejrzenia". Jestem pozytywnie zaskoczona. Film był treściwy, sceny nie były wydłużane, a ja nie zerkałam co chwilę na zegarek aby sprawdzić kiedy to w końcu się skończy. Od razu mówię, że książki nie czytałam, może wtedy mój stosunek co do tego byłby inny. Było ciekawie i nieco inaczej, do tego świeże twarzy i ukochany przeze mnie soundtrack. Nie jest to film z górnej półki nad którym można rozmyślać przez całe popołudnie, a raczej coś przyjemnego na piątkowy wieczór. Z chęcią obejrzę kolejną część.

Oliwcia77

Ja mam dokładnie takie samo zdanie. Książki nie czytałam a film chciałam obejrzeć z czystej ciekawości żeby sprawdzić, o co tyle szumu i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Film mi się bardzo podobał bo: był inny, nie nudził, nigdy nie widziałam niczego podobnego, historia była ciekawa (wbrew pozorom nie było tam tyle perwersji ile się spodziewałam) i co chwilę czymś zaskakiwał. Jak dla mnie film był bardzo dobry i chętnie obejrzę kolejne części.

ocenił(a) film na 7
AlexabezKeksa

Zgadzam się z Wami. Bardzo podobała mi się harmonia w tym filmie. Niczego za dużo ani za mało. Smacznie wszystko przedstawione. Główni bohaterzy również wzbudzili sympatię. Cieszę się , że do roli Anastasii nie wybrano super sex bomby z miseczką D, tylko wrażliwą szczupłą dziewczynę z jej małymi acz urokliwymi niedoskonałościami. Fajne kino.

Aktorka

Całkowicie zgadzam się co do wyboru głównej bohaterki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones