PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739524}

Pięć koszmarnych nocy

Five Nights at Freddy's
5,8 12 420
ocen
5,8 10 1 12420
4,2 11
ocen krytyków
Pięć koszmarnych nocy
powrót do forum filmu Pięć koszmarnych nocy
steamlad_96

Scott musi brać udział! Najlepiej żeby grał phone guy i żeby na początku filmu było jego "heloł... h-heloł heloł" :D

Bilib

Dokładnie! Muszę usłyszeć jego głos!!XD

steamlad_96

Jak na zwiastunie nie będzie "Halo, halo?" to wychodzę xD.

ILoveRock23

Chyba jest to oczywiste, że musi byćXD
Bo co to za FNAF bez jego słynnego "Halo, halo?"?

steamlad_96

I bez odgłosu wyczerpania się energii :D

ILoveRock23

I głośnego SKREEEEEEEE!!!!!XD

steamlad_96

Zaklepuję też jingiel Freddy'ego i wiwat dzieci przy wybiciu godziny szóstej rano xD!

ILoveRock23

A ja Freddiego "Hue Hue Hue"XD

steamlad_96

A nich spróbują zmienić wrzask animatroników, albo nagrania Scott'a, to oberwę kończyny.
No i zaklepuję też wszystkie plakaty znajdujące się w restauracji :D

ILoveRock23

DORWAŁAM WYCIEKI (?) ! ( w sumie nie wiem, ale jakiś trop jest)
Cast
Ben Affleck: Phone Guy (Voice)
Christian Bale: Mike Schmidt
Bryan Cranston: Unspecified Role
Animatronics
Dee Bradley Baker: Freddy Fazbear (Voice)
Grey DeLisle: Chica (Voice)
Nolan North: Bonnie (Voice)
Scott Cawthon: Foxy (Voice)

ILoveRock23

Scott zagra Foxiego!!?? Wow!
Tylko... szkoda, że nie Phone Guya:(

steamlad_96

Nie wiem, czy to prawdziwe info. Jakoś przez przypadek wpadło mi w ręce przy szperaniu. Nie spodziewałam się, że ktoś taki jak Christian Bale zagra w takim filmie O.o"

ILoveRock23

No, dziwne0_0
Może uznał, że mogłaby być to dobra zabawaXD. Tak jak pewna młoda aktorka z "Gry o tron" zaczęła się pchać do roli Ellie do planowanego filmu "The Last of Us", który oczywiście też jest na podstawie tej wspaniałej gry.

ILoveRock23

Scott nie zagra phone guya? ;_; ch**owy film xd

Bilib

Scoot zagra fon guya bo sam tak powiedział na Facebooku

KoksPL

*Phone guya

ILoveRock23

ILoveRock23 to nie jest gra, to jest film na bazie FNAFA, a nie jakaś gra czy nwm co tam może być.

ocenił(a) film na 2
ILoveRock23

Powiem tak nie było phone guya w tyn filmie

steamlad_96

Scott ma taki glos jak w grze (tylko w grze zkodernizowany)

steamlad_96

Ja mam inną teorię.
Film będzie miał miejscę poza budynkiem pizzeri (tudzież domu strachów) ponieważ ów budynek spłonął w części 3.
Pink Guy czyli nasz zabujca będzie uciekał przed Springtrapem, aż w końcu wszystko się wyda i pujdzie ze zrytą psychą za kratki.

Wrocek305

Być może, ale Springtrap jest zbyt "wyrzuconą w przyszłość" fabułą. Poza tym rzekomo wydarzenia z pierwszej części nigdy nie miały miejsca i są jedynie koszmarami Mike'a Shmitt'a, czyli prawdopodobnie zabójcy, a zatem PurpleGuy'a (akurat w teorię o PinkGuy'u nie wierzę, nadal twierdzę, że to jedna i ta sama osoba). Myślę, że Scott co nieco wyjaśni poprzez film i dzięki temu nawet gra zyska większy klimat chronologii. Jeśli fabuła filmu będzie dotyczyć pierwszej części gry, a więc restauracji Freddy's Fazbears Pizza, to podejrzewam, że faktycznie będzie tak, że będą to jedynie koszmary, które wyjdą na jaw na końcu i być może pozostawią dla widzów otwarte zakończenie. Może Scott skusi się na pomoc przy kolejnej części? Wszystko zależy od tego, jak film się przyjmie i czy zbierze dość hajsu.

ILoveRock23

Dla twojej informacji pink guy pojawia się na chwilę podczas śmierci purple guya.
I w FNaF2 widać że to pink guy zabija.

ILoveRock23

A i ciekawe podejście co do tego że całe FNaF może być koszmarem.

Wrocek305

Nawet jeśli się pojawia, to kim jest? Bo to mnie zastanawia. Może ma jakieś powiązanie z Marionetką? W sumie, zaczynam się już gubić, po tym jak wyszła trójka FANAF'a, więc liczę, że film (ewentualnie czwórka gry) co nieco wyjaśni xd

ILoveRock23

Chrystepanie, ten fandom miał kiedyś takie porąbane teorie?

Wrocek305

Są nowe fakty na temat filmu! Prawdopodobnie będzie oparty na wydarzeniach z książki FNAF: The Silver Eyes.

Wrocek305

Tak nie będzie i to mówię na 100%

steamlad_96

Ja tak samo ale, ciekawe ile bilety za rok???

ocenił(a) film na 5
steamlad_96

mówisz masz

steamlad_96

Jak tu jeszcze jesteś to się
zdziwisz

FannFnafa

Scott Cawthon sam wybrał scenariusz i jest bezpośrednio zaangażownay w jego produkcję

steamlad_96

Tak to będzie nawet jest potwierdzone że nawet na całym świecie

ocenił(a) film na 5
steamlad_96

i jak byłeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones