PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738846}
7,5 12 787
ocen
7,5 10 1 12787
7,4 26
ocen krytyków
Photon
powrót do forum filmu Photon

Co jest do ciężkiej cholery? Mijają pierwsze minuty filmu, a ja przecieram uszy ze zdziwienia. Naprawdę nie udało się znaleźć lepszej metafory pofałdowanej struktury niż "jak moszna w zimie"? Naprawdę molekuły "rzygają"? Brakuje mi jeszcze wizualizacji Wielkiego Wybuchu w formie wybuchającej zatkanej toalety, bym się ze śmiechu obszczała chyba.

ocenił(a) film na 5
NasturcjaToKwiatJadalny

Może koleś miał trudne dzieciństwo?

Jeśli miał do czynienia z chorymi na poważne choroby to w zasadzie trudno oceniać kogoś z przejściami.

NasturcjaToKwiatJadalny

haha mialem podobne odczucia

ocenił(a) film na 10
NasturcjaToKwiatJadalny

No widzisz, a jednak w twojej korze mózgowej pozostało właśnie takie barwne porównanie.

ocenił(a) film na 6
NasturcjaToKwiatJadalny

Nie zauważyłeś, że o to właśnie autorowi chodziło? Zwrócił na siebie Twoją uwagę. Takich "kwiatków" jest tam znacznie więcej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
NasturcjaToKwiatJadalny

A wystarczyło zajrzeć do SJP. Rzygać to nie tylko czynność fizjologiczna. To także gwałtowny wyrzut substancji np. z wulkanu.

chodakovsky

Ozdabiany odpływ deszczu z rynny w zabytkowej kamienicy, to rzygacz ;)

NasturcjaToKwiatJadalny

Nie zrozumiałaś filmu :)

NasturcjaToKwiatJadalny

Właśnie sęk w tym. Obejrzyj jeszcze raz. Spróbuj zrozumieć. Jeśli nie wyjdzie, trudno. Spróbuj jeszcze raz. Może masz za mało nici? Może są źle połączone? Myślisz, że otoczenie jest problemem a może to Ty nim jesteś? Nic nie jest pępkiem świata a ta moszna jest tak samo przypadkiem jak Ty czy ja. Trudno. Musimy z tym żyć :)

ocenił(a) film na 7
Piotras2009

Zycie po smierci istnieje

AlexRener

No pewnie, ty umierasz a inni żyją :D

ocenił(a) film na 7
Count_Dooku_filmweb

No pewnie, ty umierasz i ty żyjesz dalej :D

ocenił(a) film na 7
Count_Dooku_filmweb

Zaorałem cię. Po Twojej śmierci ty się zdziwisz.

ocenił(a) film na 8
AlexRener

Mówisz z doświadczenia, jak rozumiem. Opowiedz nam, jak tam jest? Z pewnością wiele osób się zastanawia.

ocenił(a) film na 7
Freya_

Pięknie jak w snach. Idę spać.

ocenił(a) film na 7
Freya_

W ogóle mam bardzo świadome i intensywne sny i zauważyłem, że w snach jest rzeczywistość znacznie fajniejsza. Nie wiem czemu ale nawet zwykły spacer cieszy bardziej we śnie mnie bardziej niż normalny na jawie. Tyle myśli wtedy człowiek ma podczas tej projekcji, one się tak szybko zmieniają. Biorę też leki od psychiatry 13 lat więc są one często szalone i intensywne. Nie robią już na mnie wrażenia koszmary senne ani paraliż senny. Nieraz aż oglądałem się czy diabła w pokoju nie ma, takie miałem schizowe. Że lewitowałem. Wzywałem diabła w nocy. Ale jak mówię, przywykłem. Ktoś wrażliwy by się zsiusiał w majtki. Dosłownie.

ocenił(a) film na 7
Piotras2009

Nie jesteśmy przypadkiem tylko inteligentnym projektem tak jak zjawiska paranormalne:))

AlexRener

też w to wierzę , ale i w ewolucję też . Ale sterowaną , by hand in the shadow ...

ocenił(a) film na 7
Piotras2009

Po śmierci będzie zdziwko.

AlexRener

Raczej nie będzie nic :)

ocenił(a) film na 7
Count_Dooku_filmweb

Raczej nie ma czegoś takiego jak nic i będzie zdziwko :)))))

ocenił(a) film na 7
Count_Dooku_filmweb

Po śmierci się zdziwisz. :)

ocenił(a) film na 7
AlexRener

Ciemniaku.

ocenił(a) film na 7
Count_Dooku_filmweb

Bo widzisz. Duchy, zjawiska paranormalne, kryptydy, życie po śmierci są faktem. Mogłeś nie wiedzieć.

ocenił(a) film na 7
Count_Dooku_filmweb

Tylko w twojej głowie nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones