PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353760}

Fly, Daddy, Fly

Peul-la-i Dae-di
7,4 212
ocen
7,4 10 1 212
Peul la i Dae di
powrót do forum filmu Peul-la-i Dae-di

Latający tatuś

ocenił(a) film na 10

Film jak dla mnie świetny, chociaż scenariusz jest bardzo prosty. Postać tatuśka chcącego pomścić córkę jest przezabawna (zwłaszcza pościgi z autobusem :)) Ale główną uwagę przyciąga tutaj Go Seung-suk, który wygląda jak postać z Final Fantasy ;] Mimo, że jestem hetero to gość jest naprawdę niesamowicie przystojny :P
Film osobiście polecam do oglądnięcia.

Hwang

ano, jun-ki wyglada nieomal jak kobieta :P

Hwang

zgadzam się , zwłaszcza z kwestią,że Go Seung Suk wygląda w tym filmie nieziemsko , świetnie postać :)
Może fabuła z pozoru prosta, ale dla mnie ma głębie, ma sens , MA UROK :)

Hwang

Film trochę nudny na początku...na szczęście potem się rozkręca i już do końca wywołuje uśmiech na twarzy. Prosta historia ale za to jaka pozytywna. Realia trochę inne i inne też podejście do przemocy...w końcu to Korea. U nas pewnie scenariusz ten by nie przeszedł. Dobrze się ogląda. Szczególnie jeśli o Lee Jun Ki chodzi. Chociaż grą aktorską raczej wykazać się nie mógł a szkoda bo to nie tylko bardzo ładny (:P) aktor ale i utalentowany. Jednak najlepszy w tym filmie bez dwóch zdań jest...Daddy :))

ocenił(a) film na 7
inginessa

Film ogólnie całkiem znośny, miłe dla oka sceny i rodzinny aspekt sprawił, że z zaciekawieniem przyglądałem się przygotowaniom Tatusia. 3/4 filmu za wytrwałość i cel jaki sobie postawił, mogę śmiało zapisać na plus. Chciałem dać z czystym sumieniem 8 za tę produkcję, jednak za punkt kulminacyjny jakim była finałowa walka zdecydowałem się na 7. Powód był prosty, mimo iż oczywistym jest że amator nie jest w stanie przygotować się w tak krótkim czasie do pojedynku, to jednak po efektach treningu, co kilka razy reżyser starał się uwidocznić, zdecydowanie nie wyobrażałem sobie takiej rzezi... Za to minus, gdyż w strasznie karykaturalnym świetle przedstawiono zapał i trud jaki włożył w trening "Daddy". Już chociażby jeden cios zmieniłby mój pogląd na tą sytuację, ale jakoś się nie doczekałem. A szkoda bo ta scena wcale nie musiała być najsłabszym punktem programu, jakim dla mnie niestety się stała. Nie mniej jednak film zdecydowanie pozytywny i godny polecenia. 7/10

ocenił(a) film na 7
Hardstyle_Lover

popieram minus przedmówcy brakowało mi chociaz 1 ciosu ze strony daddy, "walczył"(duzo powiedziane) jakby wogóle nic się nie przygotowywał, a tu pół filmu na przygotowania poświęcone.... Ogólnie pozytywny.

ocenił(a) film na 6
Hardstyle_Lover

Mam podobne odczucia, czekałam chociaz na jeden cios ze strony "tatuśka", a on zachuwywał się jakby przyszedł tam tylko dostać łomot

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones