PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798143}

Parasite

Gi-saeng-chung
8,1 175 560
ocen
8,1 10 1 175560
8,3 62
oceny krytyków
Parasite
powrót do forum filmu Parasite

Znakomity, wielowarstwowy, przemyślany film. Świetnie pomyślane jest zabawa gatunkami. Obserwujemy mistrzowska pracę reżysera, gdy wpierw prowadzi nas tak, żebyśmy myśleli iż mamy nad nim przewagę bo odgadujemy kierunek historii ale później już pewność tracimy gdy uderzają w nas inne rodzaje emocji niż na początku. Będziecie się śmiać, bać, może i płakać. Ten film nie zostawia obojętnym, bierzcie znajomych na seans będziecie mieli o czym rozmawiać. Karuzela emocji. Polecam bo to jden z najlepszych filmów tego roku.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

Dzięki wielkie za to polecenie. Wybrałem się do kina, nie wiedząc nawet w sumie na co idę, ale to był strzał w 10.

JohnTheBrave

Bez przesady, wszystkie sceny do przewidzenia

ocenił(a) film na 6
peterson78

TY..jak smiesz..

ocenił(a) film na 6
peterson78

Mam nadzieję, że w imię wolności wypowiedzi zostaniesz usunięty z portalu. O tym filmie można się wypowiadać jedynie w stylu Brauna albo Żakowskiego (z obowiązkowym mlaskaniem).

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Tanie zakonczenie troche.

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

Współczuję ludziom zachwycającym się tym filmem.

komandorfoka_filmaniak

A ja współczuję Tobie

ocenił(a) film na 8
komandorfoka_filmaniak

Daruj sobie. Nie trzeba :)

JohnTheBrave

Teraz do kina nie da rady, ale na VOD można nadrobić

JohnTheBrave

Koleżanka powiedziała mi, że to film o koreańskiej rodzinie, ale co to za rodzina. Historia, która się zapamięta na lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones