PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201603}

Panna Marple: Morderstwo na plebanii

Marple: The Murder at the Vicarage
7,4 2 340
ocen
7,4 10 1 2340
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
powrót do forum filmu Panna Marple: Morderstwo na plebanii

Czytałam książkę, jest świetna!! Panna Marple ma niesamowitego nosa, do zagadek. Jej wytłumaczenia pewnych spraw są wręcz powalające. Polecam wszystkim film i książkę!!!

ocenił(a) film na 8
W_nietoperz

Również się zgadzam. Panna Marple jest super-detektywem. Zbieram wszystkie książki Agathy Christie z udziałem tej starszej pani oraz filmy na dvd. Szkoda, że żadna z polskich stacji nie chce wyemitować przynajmniej jednego odcinka. :(

użytkownik usunięty
W_nietoperz

Ja też czytałam "Morderstwo na plebanii", a dzisiaj będę oglądać w TV ten odcinek (Hallmark, 2.00 w nocy).
Rzeczywiście panna Marple jest niesamowita i naprawde dobrze zna ludzką naturę, co wielokrotnie jest przedstawiane w książkach o niej. O wiele bardziej lubią ją niż tego nadętego Herkulesa Poirot. Ma nosa do nawet bardzo zawiłych spaw i zwraca uwagę na tak drobne szczegóły, których ja po prostu nie załuważam.
Z książek, w których występuje panna Marple przeczytałam wyżej już wspomniane Morderstwo na plebanii oraz Zwierciadło pęka w odłamków stos i Noc w bibliotece.
Wszystkie książki serdecznie polecam!

Ale nie rozumiem, po co mordować się z Halmarkiem o 2: 00 w mocy? W "Ale Kino" puszczają wszystkie części "Panny Marple" w każdą Niedzielę o 20: 10 od Stycznia. Dziś będzie "Morderstwo na Plebanii" polecam wszystkim gorąco. W ogóle lubię, Ale kino.

ocenił(a) film na 7

a właśnie ze Poirot jest najlepszy!!

ocenił(a) film na 7
W_nietoperz

Zabieram się właśnie za czytanie książek A.Christie:) Nie mam zbyt dużo tytułów na swoim koncie,bardzo podobało mi się "Uśpione morderstwo". Oglądam też obecnie dostępne filmy o pannie Marple i stwierdzam,że mają niesamowity klimat,ogląda się je uważnie,z zapartym tchem,aby nic nie umknęło,a i tak nie zawsze udaje mi się odgadnąć,kto był mordercą:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones