PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480426}

Panie domu

Ladies of the House
5,3 101
ocen
5,3 10 1 101
Panie domu
powrót do forum filmu Panie domu

Strasznie monotonny, gra aktorska Pam Grier pozostawia wiele do życzenia,a do tego sama tematyka filmu jest po prostu nudna. 4/10

Dewan

Na tym przykładzie o ocenach filmwebu:jesli ocena jest 7,3 a obejrzały 3 osoby,to jak możliwe jest osiągnięcie 21,9 pkt?Ty dałeś 4 ,zostaje 17,9 to pozostałe dwie osoby po 9?Lub 10 i 8?A te 0,1 pkt?Komu wierzyć?Dwóm zachwyconym /może bałwochwalczo/ czy jednemu zdegustowanemu?No i jak moderatorzy osiągnęli 7,3?

jacpod

Jesteś żałosny.. po pierwsze te dwie osoby, nawet nie potrafiły wypowiedzieć się na temat tego filmu, a po drugie daruj sobie wywody na temat średnich ocen. Nie wszystkim muszą się podobać te same filmy, logiczne, co nie? ;) I na koniec, można stwierdzić że jakby film był jakiś rewelacyjny, to na pewno o wiele więcej osób by go oglądnęło ,a jednak tak nie było... Może jakbyś był na tyle mądry, to sprawdziłbyś ocenę na IMDb, tam są one wiarygodniejsze. http://www.imdb.com/title/tt1224368/ - średnia filmu : 4.5 ( a oceniło 57 osób). Zanim coś napiszesz, to najpierw 10 razy sprawdź,a potem z 20 razy pomyśl.

Dewan

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem..Nie odnosiłem się do Twojej oceny czyś Ty zgłupiał?/To tak żeby utrzymać się w Twojej konewncji../

jacpod

Aha.. czyli w pierwszym poście do niczego nie zmierzałeś... ? Jak tak, to zwracam honor.

Dewan

Ciebie nie zdziwiło,że trzy osoby oceniają a wynik jest 7,3?!Jakim kurczę cudem?!

ocenił(a) film na 3
Dewan

zgadzam się- film słaby.Mam wrażenie że pomysł ściągnięty z ,,Dziewczyn z kalendarza"- ale jeśli tak to bardzo daleko mu do pierwozworu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones