PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635084}

Panaceum

Side Effects
7,0 90 813
ocen
7,0 10 1 90813
6,1 22
oceny krytyków
Panaceum
powrót do forum filmu Panaceum

jakieś 3/4 filmu ogląda się przyjemnie, chociaż tempo naprawdę nieśpieszne..., natomiast w zakończeniu akcja gwałtownie przyspiesza, ale niestety staje się baaaardzo nieprzekonująca, że wręcz niemal śmieszna. Tak jakby scenarzysta się zmęczył i postanowił nagle jak najszybciej zakończyć film.

ocenił(a) film na 5
manseb45

Mam podobne odczucia - ponad połowa filmu była ciekawa, wciągająca i intrygująca, ale niestety banalna, przyziemna i rozczarowująca końcówka psuje cały obraz i wcześniejsze odczucia (bardzo podobnie było w przypadku produkcji: "Vanilla sky"). Szkoda, bo mógł to być bardzo ciekawy film...

PWMarshal

zgadzam się. zakończenie sprawia, że jest to film, który ogląda się fajnie, ale po obejrzeniu należy go zostawic w spokoju i nie analizować, bo dużo bubli wychodzi i cała intryga robi się bardzo naciągana.

nika87

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

PWMarshal

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 8
manseb45

Czytam komentarze i trafiając na ten, stwierdziłem, że taka byłaby też moja ocena tego filmu. Większość filmu jest intrygująca i nagle... trach: wymyślmy coś na szybko, bo czas się kończy.

ocenił(a) film na 6
Randezvous1

Pełna zgoda. Naciągany suspens popsuł całość, a tak dobrze szło!

manseb45

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones