PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868022}
6,9 5 943
oceny
6,9 10 1 5943
Pan Wilk i spółka. Bad Guys
powrót do forum filmu Pan Wilk i spółka. Bad Guys

Film dla każdego

ocenił(a) film na 8

Mamy fabułę, kilka zwrotów akcji, dużo akcji, świetną muzykę. Lepszy niż większość filmów o napadach z dużą dawką humoru. Naprawdę bardzo dobra zabawa. Scena po napisach.

ocenił(a) film na 8
Mick1947

Mówiąc "scena po napisach" masz na myśli tę, która pojawi się tuż po zakończeniu napisów pokazujących kto wcielał się w daną postać (kiedy główni bohaterowie wychodzą z więzienia zlokalizowanego na jakieś pustynii) czy może jest jakaś scena pod cał koniec filmu, po wszystkich napisach?

ocenił(a) film na 10
religawojtek

Po wszystkich napisach nie ma żadnej sceny. Twórcy początkowo planowali takową dodać ale z jakiegoś powodu jej nie dali. Skąd to wiem? Jest filmik na yt ze wszystkimi usuniętymi scenami.

ocenił(a) film na 4
Mick1947

Film dla każdego to jest DC liga super zwierzęta. Ten tutaj to fabularnie jest film dla dzieci. Co w nim jest dla dorosłych ja się pytam? No chyba, że zatrzymałeś się na poziomie przedszkola to przepraszam. Nie jestem z tych takich jak 'Kamerzysta" co się wyśmiewa z niepełnosprawnych umysłowo.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
Mick1947

jajco

ocenił(a) film na 8
KisielGTX

No i kto się zatrzymał na poziomie przedszkola, a nawet gorzej? Idź lecz kompleksy u psychiatry.

ocenił(a) film na 4
Mick1947

Odpowiem ci jak dziecko nade mną "Co?" - bo nie rozumie pytania, przeczytało drugie i trzeci razi i pyta się dalej.
Ja za to nie rozumiem twojego podejścia do ludzi. Musisz być uwielbiany na imprezach XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones