PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8499}
6,5 576
ocen
6,5 10 1 576
Pamiętnik pani Hanki
powrót do forum filmu Pamiętnik pani Hanki

Przepraszam za krzywdzące określenie na forum filmowym, ale to straszne, że niektóre kobiety mają takie słabe wartości.

Końcówka filmu - szok.

Film równy książce, aczkolwiek w lekturze te jej romanse były niedopowiedziane, a tu spała z tymi facetami na lewo i prawo. Łudziłem się, że jednak zachowała chociaż tę podstawową wierność.

ocenił(a) film na 5
mgolab

Kim jesteś, by jej bohaterkę oceniać?!?!?! Chciała mieć facetów, to miała. Jej życie, niech się bawi. A ty pewnie chciałbyś wszystkie kobiety wtłoczyć w jakąś sztampę, bigocie...

budapest

Masz prawo do swojej opinii, a ja mam prawo do swojej, przykro mi Węgrze/Węgierko.

Nie zapominaj, że pozostawała w związku. Wątpię, czy jej mąż byłby szczęśliwy, z faktu ""chcecia posiadania innych facetów". Pasożytnictwo nigdy nie zasługuje na mój szacunek, a i u innych ludzie nie powinien na taki zasługiwać.

Nie, nie zgadzam się z tym, nie wtłaczam wszystkich kobiet do tego samego worka. Jeżeli rolę byłyby odwrócone też bym to potępił. Taka sytuacja była np. w powieści tego samego twórcy co pamiętników Pani Hanki - Karierze Nikodema Dyzmy. Tam bohater też był męską dziwką. Ale swój rozum miał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones