PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8497}
6,7 2 541
ocen
6,7 10 1 2541
Palmetto
powrót do forum filmu Palmetto

scene z jej udziałem tymi swoimi strasznymi sćiągniętymi do dołu ustami pod samym nosem nie domykającymi się jak ten bagaznik a do tego zęby na wierzchu (dętyści przypominają ginie: zębów się nie wietrzy tylko czyści szczoteczką i pastą z fluorem), jedyne sceny z nią które nie powodowały u mnie dyskomfortu estetycznego to odbicie w lusterku wstecznym i scena z taśmą na ustach

Bonus

lepiej oglądać filmy z nią niż z Palthrow.

ocenił(a) film na 3
Bonus

Masz 100% racji.
Widziałem ją kiedyś w Showgirls i zrobiła na mnie duże wrażenie urodą i manierą grania. Ostatnio w tv leciał ten film i tak mnie naszło na jakieś inne filmy z nią. Spróbowałem "Bound", który oceniany jest jako jej najlepszy film oraz "Palmetto", który często wspominany jest przy okazji innych filmów "noir".
"Bound" nie dałem rady dłużej niż 20 minut, bo irytował mnie właśnie ten grymas wiecznie podciągniętej do góry wargi oraz mocno nachalne i nic nie wnoszące do filmu sceny lesbijskie.
"Palmetto" obejrzałem do końca (mimo że kupa niemożebna) ale na każdą z nią scenę przymykałem oczy.

Więcej twórczości pani Gershon nie będę sprawdzał ale dziwi mnie, że mnie w Showgirls nie denerwowała. Ale to film wcześniejszy, może tego grymasu nauczyła się później?

Salmonella

‬dorosłeś już?

ocenił(a) film na 3
kotbury

Nie smyku, czekam na ciebie ale wyglądasz mi na upośledzonego więc chyba nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones