PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013179}

Pacifiction

Tourment sur les îles
6,8 822
oceny
6,8 10 1 822
7,5 11
ocen krytyków
Pacifiction
powrót do forum filmu Pacifiction

Absolutnie nie moje kino. Nie mam nic przeciwko slow cinema, sporo nawet takich filmów oglądam, ale niechże mają nam coś do powiedzenia. Niekończąca się gadanina o niczym, przewijające się przez ekran postaci, które nie wiadomo skąd są i po co. Wytrwanie na tym filmie poczytuję sobie za sukces, jednak i tak mam poczucie straty trzech godzin swojego życia. Lepiej było zrobić coś produktywnego.
Film ratują zdjęcia. Scena na falach przepiękna.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Dokładnie. Film powinien być oglądany do płowy, wtedy ma swój urok, na scenie z falami wyłączyć. Od połowy bełkot robi się obleśny i niszczy dobre wrażenie klmiatu którego jeszcze w kinier nie widziałem. Niestety ocenia się całośc więc zostaje zniesmaczonya zataki wybryk ocena jest jedna. 1

ocenił(a) film na 4
Muhomorniczy

Tyle ludzi stoi za filmem i taki syf wypuścić zamiast powiedzieć, dośc, to jest spoko, nie róbmy na siłe do ładnych zdjęc gówno treści licząc na to że nam sie nie podoba,nikomu sis nie podoba, jest głupie, słabe,kretyńskie,niesmaczne ale!? Może widzą jakimś cudem spodoba jak twin peaks normalnie, żesmy przyfarcili jakiś muholand drive tylko bez drive i scenariusza. No co trzeba miec z banią żeby tak se nakręcić byle co... to tak jak jeść kupę wierząc że za którymś kęsem zamieni się w czekoladę w cudowny sposób. Gówno jest gównem. helou. Wszystkich z tych napisów końcowych trzeba by wysłać do psychiatry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones