PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618823}
6,5 114 099
ocen
6,5 10 1 114099
6,7 28
ocen krytyków
Pacific Rim
powrót do forum filmu Pacific Rim

Podobno polacy również podjęli się budowy olbrzymiego robota na wzór wielkich mocarstw. Niestety połowa podwykonawców w międzyczasie zbankrutowała i udało się jedynie zrobić pół nogi dla robota. Bynajmniej "zastępca młodszego konsultanta doradcy wiceprezesa" ogłosił projekt jako przełomowy i przyznał wszystkim pracownikom urzędu odpowiedzialnego za koordynację działań projektu po 10.000 tyś zł premii.

ocenił(a) film na 6
Radiw84

A po przyznaniu premii i tak wszyscy zastrajkowali z powodu braku pomostówek, umów śmieciowych, 5h wymiaru pracy, braku dopłat z UE do każdej wkręconej śrubki, że zarząd spółki nie potrafi się dogadać ze związkowcami nt dni wolnych w co drugą środę i czwartek i że skandalem jest, że trzeba się w ogóle stawiać w miejscu pracy, a nie można z domu. Ze zbudowanej pół nogi też nic nie zostało, bo żul Mietek rozkręcił i sprzedał na złom. Zostały tylko długi, które trzeba spłacić z budżetu państwa, a w związku z deficytem, należy podnieść stawkę VAT do 33%. Oczywiście na każdy centymetr zbudowanej części robota wypada 5 dodatkowo zatrudnionych urzędników, którzy się wzajemnie kontrolują, czy aby kontrola poprzednika była prowadzona w sposób prawidłowy i przejrzysty. Robot miał być napędzany atomowo, w związku z czym ZUS musiał wybudować 10 nowych placówek by rozpatrywać nowe wnioski niedoszłych zagrożonych pilotów, którzy mimo trwania projektu 2 lata, nie ukończeniu go i nie odbyciu ani jednego lotu wykazywali staż 10 letni i chcą odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu....

ocenił(a) film na 1
Radiw84

Ja się na tym filmie bawiłem tak:

Nawet napisałem wzór na sugerowaną ocenę w zależności od wieku oglądającego.
x- sugerowana ocena końcowa
y- wiek oglądającego

x zawiera się w przedziale (1;10) wyniki powyżej 10 i poniżej 1 dopasować do najbliższej oceny z przedziału, np x= -14 = 1; x = 22 = 10.

x=10-[(y-10)/2]

Na wszelki wypadek dałem nawias kwadratowy, żeby się młodszym nie myliła kolejność działań ^^

W moim przypadku ocena 1/10 zgadza się idealnie. Nienawidzę tego parującego psiego stolca. Zapraszam do zabawy :)

ocenił(a) film na 4
Aldirien

a tam... mi sie wcale nie zgadza...

ocenił(a) film na 7
Aldirien

U mnie zgadza się idealnie :D

ocenił(a) film na 6
Electro17

6=9? no nie do końca :/

ocenił(a) film na 6
Radiw84

"bynajmniej" to nie jest to samo co "przynajmniej" :P

StefanBalon

Chyba na głowę upadłeś chłopcze marmoladziany.

Radiw84

Prawda boli? ;) Kształcić można się w każdym miejscu o każdej porze ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Radiw84

Czyli nie zgadzasz się że "bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej"?

Skoro tak, to teraz czekamy na udowodnienie tej jakże śmiałej tezy :)

Dlaczego piszesz o sobie w liczbie mnogiej, masz rozdwojenie jaźni ? I nie, nie muszę niczego udowadniać. Jak chcesz się do edukować to użyj Google, ja nie zamierzam marnować na to czasu. Nara :D

użytkownik usunięty
Radiw84

Nie pisałem wyłącznie o sobie. Każdy zainteresowany tematem zobaczy twój oczywisty błąd.
Szkoda że nie umiesz się do niego przyznać i uciekasz od dyskusji jak dziecko :)

Jeśli nie jest za późno, może pomoże ci słownik języka ojczystego.

ocenił(a) film na 5

Kolego, Twoje argumenty są co najmniej dziwne. W ogóle nie wiem po co zacząłeś, bo już wtedy pisałeś nie na temat.

A w ogóle, to właśnie złożyłem petycję do Przenajjaśniejszej Pani Premier, by powołała sztab przynajmniej 10 fachowców do zbadania czy "przynajmniej" i "bynajmniej" to to samo. Oczywiście trzeba ich zatrudnić na etat, bo przecież "śmieciówki" to zło gorsze od kaiju (czy jak im tam było). ZUS już zatrudnił specjalnego pracownika do rozliczania składek ekspertów i tegoż właśnie pracownika ZUS. Rozważam jeszcze petycję w sprawie parlamentarnej komisji śledczej... ale to chyba już po wyborach.

użytkownik usunięty
matyah

Ten wątek to spam, więc nie wiem czemu miałbym się do jego treści odnosić i tym bardziej argumentować zwykłe lanie wody, zwane potocznie pier**leniem :)

Ja zwróciłem uwagę na dziecinny błąd autora tegoż wątku. Jak tego nie zrozumiesz, to przynajmniej postaraj się zapamiętać.

ocenił(a) film na 5

Kolego, ja zarabiam na życie słowem pisanym i powtarzam Ci - nie ma tam błędu. Przeczytaj jeszcze raz, a sam się przekonasz.

A wątek jest po prostu zabawą, wariacją na temat filmu, popsułeś go Ty swoimi "gorzkimi żalami" na temat czegoś, czego po prostu nie doczytałeś. Kropka.

użytkownik usunięty
matyah

Kolego, to ty powinieneś przeczytać mój pierwszy post. Ja zadałem proste pytanie, nie odnosząc się do treści tematu.

Więc nie siej bzdur. Amen.

matyah

Czytając brednie wypisywane tu przez dzieciaki podające się za dorosłych można przekręcić się ze śmiechu. "Zarabiam na życie słowem pisanym". Leżę i kwiczę.

ocenił(a) film na 5
Varshewer

Hmm... nie jestem dzieciakiem i naprawdę zarabiam tak na życie swoje i mojej rodziny. Cieszę się, że Tobie również sprawiło to frajdę.

A oto prosta odpowiedź: nie, "przynajmniej" i "bynajmniej" to nie to samo. Nie o tym jest wątek, więc to raczej Ty nie siej bzdur. Polecam słownik... to taka książka z definicjami słów... ale jest też w wersji dla małolatów w sieci.

matyah

Czy "przynajmniej" i "bynajmniej" to to samo? Bynajmniej.

ocenił(a) film na 6
Radiw84

marmoladziany XDDDDDD

Radiw84

Nawet pól nogi robota jest i tak najlepszym produktem cybernetycznym na świecie, bo produktem Polskim. To za nim stoi tysiącletnia historia Ozdoby Europy, krew powstańców i etos Solidarności.
Za półnóżek Rada Konkursu Best Product BCC przyznała jednogłośnie pierwszą nagrodę (Drewnianego Orła) w kategorii najbardziej innowacyjnego produktu w Galaktyce.

Radiw84

A Forkbot to co?
http://imgur.com/PdYSwTO

Radiw84

Bynajmniej to przeczenie i twój post jest trochę jak bełkot, ale zrozumiałem z kontekstu i propsy!

użytkownik usunięty
Radiw84

Tak właśnie było.

ocenił(a) film na 7
Radiw84

Bezbek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones