PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9008}

Płonący wieżowiec

The Towering Inferno
7,3 10 759
ocen
7,3 10 1 10759
6,6 9
ocen krytyków
Płonący wieżowiec
powrót do forum filmu Płonący wieżowiec

Co my tutaj mamy? Wszystkie ludzkie słabości i moce. Chciwość prowadzącą do hekatomby. Grzeszną miłość rozgrzeszoną przez bohaterską i tragiczną śmierć. Odwagę i poświęcenie dla innych. Odwagę i zazdrość o swoje dokonania nawet gdyby miały one prowadzić do śmierci. Znalezioną i zaraz utraconą miłość w dojrzałym wieku. Zdolność do refleksji nad swymi błędami i jej brak aż do śmierci na krzesełku linowym. A wszystko to w szybkim tempie i w otoczeniu aktorskich boginek i półbogów! No i efekty specjalne. Dziękuję za ten spektakl! Najwyższe noty rzecz jasna.

Winnetou28

Do hekatomby? Po co używasz słów których znaczenia nie znasz?

ocenił(a) film na 10
A_La

Nie chcesz powiedzieć że przyrównuję ludzi do wołów? Wyraz ten mówi rzecz jasna o ogromnych stratach podczas pożaru. Dziwi mnie Twoja uwaga.

Winnetou28

Uroiłeś sobie że hekatomba to duża strata ale tak nie jest. Nie będę cytować słownika. Sam sobie poszukaj. Tak jak w tym dowcipie facet nie znając znaczenia: "Mogą mnie w doopę pocałować i vice versa".

ocenił(a) film na 10
A_La

Starożytność to naprawdę moja mocna strona, odpuść więc.

Winnetou28

Polecam wizytę u psychologa.

ocenił(a) film na 10
A_La

Psychologię zdałem na 4 w terminie zerowym u świetnego pracownika naukowego. Widzę że coś Cię gnębi. Zaczerpnij tchu i wyznaj swoje przewiny.

Winnetou28

Proponuję zapoznać się z prawdziwym znaczeniem słowa hekatomby psychologu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones