PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848826}
3,3 29 681
ocen
3,3 10 1 29681
2,1 16
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Straszne gówno

ocenił(a) film na 1

Jeszcze oceny nie wystawiam ale po dwóch odcinkach już raczej zdania nie zmienię...
Widać choroba psychiczna u Vegii cały czas się rozwija, rozumiem wszystko ale tego nie idzie oglądać ani to śmieszne ani ciekawe, wszystko tak przejaskrawione i naciągane że traci jakąkolwiek wiarygodność, jedno jest pewne jak Vega to musi być dużo krwi, sexu i przekleństwo i nie żebym był jakiś przewrażliwiony ale tego jest już zdecydowanie za dużo że rzygać można, zresztą cały ten film to trochę takie rzygowiny....
Jednym słowem nic nowego, myślałem że Vega może trochę przejrzy na oczy i zacznie robić coś porządnego ale płonne były moje nadzieje....

slobi

Ty wiesz, że jesteśmy na stronie filmu? Serial masz tu:   https://www.filmweb.pl/serial/P%C4%99tla-2020-866166

ocenił(a) film na 1
Radek_Traczyk

Dzięki ale co za różnica?
Przecież to jest dokładnie to samo tylko podzielone na odcinki...

slobi

No w sumie żadna, ale przez to że ludzie sie mylą i oceniają to serial ma średnią aż 4,7.

Radek_Traczyk

A dlaczego "aż"? Przecież to niska ocena.

jan_niezbedny0

Ta, ale wyższa niz ta filmu. I jak na filmy/seriale Vegi za wysoka. ;)

Radek_Traczyk

Ja tak nie uważam. Owszem, poszedł w ilość, zamiast w jakość, dlatego robi teraz gorsze filmy, niż na początku, ale już wolę jego pomysł na kino, tę krzyczącą, bywa, że kiczowatą stylistykę, a mimo to bliższą rzeczywistości (zwłaszcza dzisiejszej...), niż nudną do wyrzygania konfekcję "patriotyczną", która przypomina akademie rocznicowe w podstawówce, albo współczesne tzw. "komedie" - 100-procentowo skuteczne usypiacze.

jan_niezbedny0

Ok. Każdy może mieć swoje zdanie.

ocenił(a) film na 5
Radek_Traczyk

A ty myślisz że Vega się przejmuje jaką ma notę na filmweb? Kasa się zgadza, ludzie oglądają i jest git...

slobi

A o czym miał być film na taki temat? Ja nie twierdzę, że to arcydzieło, ale czy w "Człowieku z blizną" nie ma przemocy, krwi i bluzgów?...

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Jak Ty porównujesz arcydzieło kina gangsterskiego do takiej padliny i nie widzisz jak gigantyczna jest między nimi różnica to nie mam pytań:)

slobi

Raczej sam nie widzisz, że nie porównuję filmów, tylko wytykam brak logiki narzekającego.

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Żadnego braku logiki tu nie ma, powiem tak, ten sam obiad podany przez 3 różne kucharki będzie smakować inaczej i tak samo jest z filmami ale oczywiście możesz sobie oglądać co chcesz, nie mój problem...

slobi

Problem to sam robisz, bo zupełnie niepotrzebnie od startu skaczesz, jakby Ci pinezkę na krzesełko podłożyli. To jednak dziwne, narzekać na przemoc krew i przekleństwa i jednocześnie hołubić film, który od tego samego aż kipi.
A fabuły jednego i drugiego filmu nikt tutaj nie porównuje.

Sam lubię "Człowieka z blizną", a kreację Pacino uważam za jedną z topowych w jego karierze.

Natomiast filmu Vegi nie uważam za arcydzieło, ale też nie za "g...no", "padlinę" i tym podobne egzaltowane określenia.
Tu się naprawdę robi wiele dużo gorszych filmów.

ocenił(a) film na 1
jan_niezbedny0

Oczywiście możesz mieć swoje zdanie ale jak widzisz, po ogólnej ocenie i po opiniach innych, zdecydowana większość ludzi ma podobne zdanie do mojego i chyba przypadek to nie jest:)

slobi

Mnie osobiście śmieszy ten owczy pęd dowalania Vedze za każdą produkcję, trochę to zalatuje zorganizowaną akcją, ale to nie moje zmartwienie.
Tylko trochę to dziwne, że nagle wszyscy jadą po nim jak po burej suce i w czambuł potępiają wszystko (dosłownie), co do tej pory zrobił - choć kilkanaście lat temu były ochy i achy - po "Pitbullu", a "Służby specjalne" też nie miały złych recenzji.

Ja rozumiem, że nie wszyscy lubią ten sposób narracji filmowej, podobnej do wideoklipu i nie zaprzeczam, że obniżył loty, za bardzo poszedł w ilość zamiast w jakość, ale nie on jest wyznacznikiem obciachu w polskim kinie. I jeszcze te w kółko powtarzane banialuki o "żenującym aktorstwie"... :) (???)

W jego filmach jest sporo prawdy o ludziach (zwłaszcza, że o tych grzecznych zazwyczaj nie opowiada), jedne mu wychodzą - inne nie, akurat "Pętla" na pewno nie jest "tragedią".
Naprawdę durny (do imentu) to był film "Kobiety mafii 2".

ocenił(a) film na 5
slobi

Ty chyba też obejrzałeś skoro ocenę wystawiłeś ;)

ocenił(a) film na 3
slobi

Jestem po pierwszym odcinku. Królikowski, jest do bani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones