PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=972}

Ostra jazda

Road Trip
6,8 33 284
oceny
6,8 10 1 33284
5,6 7
ocen krytyków
Ostra jazda
powrót do forum filmu Ostra jazda

zdecydowanie najlepszy film z serii tych o głupich amerykańskich nastolatkach. nie epatuje idiotyzmem, nie jest na siłę wulgarny/obleśny, a do tego posiada niezłą fabułę i co najważniejsze - naprawde bawi.

raphael1331

Naprawdę bawi "Supersamiec" to ewentualnie może śmieszyć.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

mam inne odczucia

raphael1331

kwestia gustu

ocenił(a) film na 4
raphael1331

Mnie tam niespecjalnie bawiło. Te żarty były jakieś takie... bez puenty. Np. staruszek się najarał i widzi gadającego psa. Ot i cały żart! Śmieszne? No niezbyt.
Albo ten gość, co wkłada se tosty do gaci, żeby się odegrać na kliencie. Obleśne - jasne! Ale czy śmieszne? No nie, bo nie zostało to w żaden zabawny sposób spuentowane. Jak dla mnie więc, no cóż, trafiają się tu niezłe sceny, ale większość tego filmu jest mocno taka sobie.

Ogólnie to ten typ filmów o tępych, napalonych nastolatkach nie jest moim ulubionym rodzajem komedii, przyznaję. Ale jeśli miałbym z tego nurtu wybrać jakiś najlepszy, to nawet wtedy na pewno nie byłaby to "Ostra jazda", lecz zdecydowanie "Sekspedycja" (taak, chwilami naprawdę obleśne, ale za to jest autentycznie zabawne, a główny wątek miłosny ma w sobie nawet sporo uroku).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones