PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8441}

Ostatnie tango w Paryżu

Ultimo tango a Parigi
6,9 25 305
ocen
6,9 10 1 25305
7,4 18
ocen krytyków
Ostatnie tango w Paryżu
powrót do forum filmu Ostatnie tango w Paryżu

Miałam jakieś 15 lat. Zaczęłam interesować się Brando, zanim obejrzałam z nim jakikolwiek film. Czytałam sobie o nim. Natknęłam się w gazecie na jego nazwisko w obsadzie tego filmu, więc postanowiłam obejrzeć. To była pierwsza rola, która mnie tak poruszyła. Pierwsza tak głęboko zagrana, jaką widziałam. Właśnie wtedy zaczęłam się interesować historią kina itd. i skończyłam na filmoznawstwie.

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem dlaczego to zrobiła? Dlaczego? Chodziło o to by wyrwać się z tej szaleńczej intrygi? Wszakże w końcu facet się przed nią otworzył (w pełnym tego słowa znaczeniu). Jak można odrzucić szaloną bo szaloną, ale tak wielką miłość? Wiem, że okazała się ona toksyczna, ale przecież można próbować ją wyleczyć.

copper94melody

Trzeba sobie na początek zadać pytanie, czy to co łączyło bohaterów to miłość... zapewne nawiązała się między nimi szczególna więź. Myślę, że w pewnym sensie chcieli uciec od życia, które na co dzień prowadzą, od przytłaczającego ich życia. Relacja tych dwojga była co najmniej skomplikowana, wypalająca i niszcząca postacie. ale to dobre pytanie, jakie motywy nią kierowały??? Może wystraszyła się tego, że właśnie Paul, się przed nią otworzył, bo znów musiałaby "grać", jak robiła to w związku z Tomem. Może zrozumiała, że przed takim życiem nie ma ucieczki i w każdym związku ma się określoną rolę, od czego obydwoje próbowali się uwolnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones