PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8441}

Ostatnie tango w Paryżu

Ultimo tango a Parigi
6,9 25 305
ocen
6,9 10 1 25305
7,4 18
ocen krytyków
Ostatnie tango w Paryżu
powrót do forum filmu Ostatnie tango w Paryżu
ocenił(a) film na 9
Bill_Sherman

Ale Brando przecież na maśle jechał.

ocenił(a) film na 9
Kamileki

Najlepsze to i tak było jak bezpardonowo przeszedł do działania na początku filmu (wyniesienie i sprowadzenie do parteru)....

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

Nie ma na co czekać, trzeba ruchać.

ocenił(a) film na 9
Kamileki

Swoją drogą to ciekawe czy gdyby robiono statystyki w identycznej sytuacji w prawdziwym życiu to ilu facetów miałoby takiego farta w tak błyskawicznym czasie...
(Bertolucci miał bardzo interesujące fantazję odnośnie kontaktów z nieznajomi kobietami)...

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

Myślę, że niewielu ale szansa jest. Można by wybrać się do Paryża i zaszyć się w jakimś domu do wynajęcia tak jak Brando i mieć nadzieję, że nowym lokatorem będzie piękna młoda kobieta... :-)

ocenił(a) film na 9
Kamileki

Przydałoby się zwłaszcza, że ponoć Francuzki są bardzo otwarte na nowe znajomości...
poza tym nie da się ukryć że na taką "akcję" jak Brando trzeba mieć trochę jaj, a nie każdego na to stać mimo że ciągle słyszy się jakieś przechwałki...

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

'Bertolucci miał bardzo interesujące fantazję odnośnie kontaktów z nieznajomi kobietami' - fakt, ocenił możliwości bardzo optymistycznie.

ocenił(a) film na 6
Kamileki

No niby łatwiej, ale na olejkach albo wazelince chyba jednak lepiej... ale on spontanicznie działał więc brał co było pod ręką

ocenił(a) film na 6
Kamileki

myślałem o maśle, a napisałem mydło - za dużo się słyszy dowcipów o mydle w pierdlu

ocenił(a) film na 7
Bill_Sherman

ciekawe ilu poszło w slady głownego bohatera i używa teraz masła w celach niespozywczych, nie mógł ją n asuchooooo bardziej by wyła a przecież On to lubiał, lubiał jej sprawiać ból,./a gadka a ruchaniu zdechłej świni to jest majsterczyk słuchałem i nie wierzyłem.....

ocenił(a) film na 7
konrii_2

I tego typu gadki są chyba bardziej erotyczne w tym filmie, niż sam seks jako taki. Bo tu już taki surreal, że zaczyna nawet intrygować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones