PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8441}

Ostatnie tango w Paryżu

Ultimo tango a Parigi
6,9 25 272
oceny
6,9 10 1 25272
7,5 17
ocen krytyków
Ostatnie tango w Paryżu
powrót do forum filmu Ostatnie tango w Paryżu

1/10

użytkownik usunięty

gdybym mogla, dalabym 0/10, jeden z tych filmow ktore będąc okrzyczanymi rewelacjami są jednym wielkim badziewiem, pomijając slabą fabułę, nawet klasyfikacja tego filmu jest smiechem, to coś filmem erotycznym? tyle tam było erotyki co kot naplakał, wiem wiem ze to byly stare czasy ale ludu, bez przesady....

użytkownik usunięty

jedyne co moge powiedziec dobrego o tym filmie to to, ze scena z maslem byla naprawde oryginalna, nic wiecej.

ocenił(a) film na 8

Może lepiej nie oceniaj tego, czego nie rozumiesz.

użytkownik usunięty
Indrid_Cold_84

a moze przestalbys sie osmieszać biorąc udział w tej calej idiotycznej akcji filmwebowcow polegającej na wzajemnym wytykaniu sobie niezrozumienia? gdzie nie zagladne w czyjes posty tam ktos komuś to zarzuca.. jestes zwyczajnie zarozumialy:) nie wiem jak mozna nie pojmowac odmienności gustow, a ty obrazasz sie JAK DZIECKO! centralnie.

ocenił(a) film na 9

1. gratuluję "wyszukanego" gustu! u Ciebie Amelia 1/10 a Czarna Emmanuelle 10/10! to wyjaśnia tę absurdalna ocenę dla "Tanga"

2. może to i dobrze, ze masz taki gust :)
oczywistym jest, że ludzkość by wyginęła gdyby wszystkim podobało się to samo, na szczęście "każda potwora znajdzie swojego amatora" :P

3. każdy widzi, kto tu się w tym wątku obraził :D

użytkownik usunięty
Hoodzielec

no chyba nie ja? kto pierwszy zaczał ubliżanko?:> wyciągnałes jakies 2 filmy z moich ocen z ktorymi sie nie zgadzasz... i to twoj argument, zaloze sie ze w moich ocenach jest tez mnostwo filmow ktore zgadzaja sie z twoimi ocenami, biorąc pod uwage te zgodne i niezgodne troche plajtuje twoja teoria o moim zlym guscie, bo wynikaloby ze i ty masz zly gust.... bo zeby byc uczciwym nalezy brac pod uwage wszystkie oceny, przyklad: skoro ja mam zly gust, i daje wysoka ocene filmowi, ktoremu i ty dajesz wysoką, to oznacza ze tez masz zly gust... absurd... wlasnie to napisales, pisząc o 2 filmach wyrwanych z moich ocen, owszem uwazam ze amelia to gniot, a emanuelle podobał mi sie z 1 powodu, dlatego daje niezbitą 10 i juz szukam nastepnych czesci:))

użytkownik usunięty

poprawność polityczna wyprała wam głowy...;p

Troll. Dobrze, że przynajmniej potrafisz się wysłowić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones