PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515662}

Ostatnie dni Emmy Blank

De Laatste dagen van Emma Blank
6,3 739
ocen
6,3 10 1 739
Ostatnie dni Emmy Blank
powrót do forum filmu Ostatnie dni Emmy Blank

Nie widziałem początku filmu, ale i tak szybko mnie wciągnął. Nie ma się co sugerować opisem bo jest zupełnie od czapy. Właścicielka domu nad morzem terroryzuje
psychicznie swoją rodzinę i służbę która z nią mieszka przy pomocy obietnic spadku i wymuszonego współczucia z powodu jej śmiertelnej choroby. Kiedy jej tyrania jest już nie
do zniesienia role sie odwracają i okazuje się że ofiara nie ustępuje podłością katu. Wszyscy są porąbani i w różny sposób od siebie zależni. Wszystko w teatralnym
przerysowaniu. Dobre

ocenił(a) film na 8
marekm2011

Wlasnie ogladam i napelnia mnie ten film optymizmem :)No bo przeciez moglibysmy byc Holendrami...Nie jestesmy Holendrami!!!:D Upije sie z radosci :)

ocenił(a) film na 7
yossarian3x

Widzę że nie tylko spędzam nocne wieczory na oglądanie ciekawych filmów. Na początku oglądałem ze zdziwieniem który przerodził się w zachwyt ale zdziwienie pozostało. Dobrze że w telewizji można jeszcze obejrzeć dobry film. Dobrze że jestem nocnym markiem ale jakby puścić ten film choćby o 24 to obejrzało go by więcej osób :)

Dziuchni91

Mam rodzinę na "koloni" (środek niczego) 4 pokolenia na kupię i 2 rodziny. Ulka która stała się Darkiem, bimbrownia w piwnicy i oni nie są tak porąbani jak oni. Ale porąbanego posta rąbnołem

kakaowe oko

a do tego orty :)

ocenił(a) film na 6
Dziuchni91

Obejrzałem i sam nie wiem co myśleć. W sumie wciąga i trzyma się kupy ale tak na prawdę o czym jest ten film ?

ocenił(a) film na 7
_Yokes_

Obraz jest trochę surrealistyczny jak każdy obraz tego reżysera :) O czym jest ten film? O tym jaką skomplikowaną komórką jest rodzina i jakie są skomplikowane relacje wewnątrz niej. Film jest też o tym o ile ludzie są skłonni zrobić dla pieniędzy i jak prawdziwa natura z nas wychodzi gdy nie widzimy w czymś już interesu. Główna bohaterka jest też symbolem egoizmu i arogancji która doprowadziła ją do przedwczesnej i niepotrzebnej śmierci. O tym wszystkim jest film, na który trafiłem zupełnie przypadkowo, przypadkowo potem trafiłem na cały maraton tego reżysera który był na Cinemaxie i jestem pod wrażeniem że generalnie jestem osobą gustującą w takim kinie a tych filmów nie znałem. Życie jest pełne niespodzianek :D

ocenił(a) film na 8
yossarian3x

ten film należy do tych, przed których oglądaniem należy coś wypić :-) Na prawdę dobry. Ulubiona scena: układanie martwej natury w nocy na plaży :-)))

ocenił(a) film na 8
siouxie

Genialna scena. I na trzeźwo przekomiczna. A co dopiero by było po... hm ;)

ocenił(a) film na 7
wmbco

Po hm była kopiąca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones