PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711735}

Ostatnia szansa ludzkości

The Last Chance
2,8 43
oceny
2,8 10 1 43

Ostatnia szansa ludzkości
powrót do forum filmu Ostatnia szansa ludzkości

O 22:35 można zobaczyć to coś. Taki ma opis: "Przyszłość. Świat staje na krawędzi ruiny ekologicznej. Część mieszkańców Ziemi zostaje zmodyfikowana przez toksyczne odpady. Ognisty meteoryt, zawierający kryształy energii, jest jedynym ratunkiem. Ludzie muszą walczyć o przetrwanie. Nie tracą nadziei, że pokonają mutantów i położą kres globalnej katastrofie." Rumuński. Może być niezłe kino klasy Z.

matlas

Właśnie weszłam zobaczyć ile to dzieło zdobyło głosów. Widzę, że odpowiednią, żeby mieć niezły ubaw :)

ocenił(a) film na 4
tarika68

I jak obejrzałaś? Bo usnałem w połowie...a film dość oldschoolowy, Rumuńskie zombi ;p

matlas

Nie, nie dałam rady. Był bardziej nudny, niż śmieszny niestety...

ocenił(a) film na 4
tarika68

Ja skończyłem w momencie jak wyszli na zewnątrz i walczyli z mutantami w jakimś hangarze gdzie było pełno rur. Dotarli do jakiegoś rannego kolesia... i dalej nic nie wiem.

ocenił(a) film na 1
matlas

Niestety to była ostatnia szansa dla ludzkości, a później powstał ten film. nie ma już dla cywilizacji ratunku. Nie podołałem. Zmieniłem się w bezmózgiego mutanta, niczym reżyser tego dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones